Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce

Vědecké a výzkumné instituce

 
 

Hvězdárna Jičín

Naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti jsou velice kvalitní. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Naše instituce se zabývá zkouškami dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Jičín

Vědecká a výzkumná činnost je naší náplní. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. Pečlivost je v naší práci zásadní. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Výzkumu jaderné fyziky se důkladně věnujeme. Jsme odborníky na zkoušky vozidel v oblasti dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav anorganické chemie, a.s.

Naším polem působnosti je vědecká a výzkumná činnost. Výzkumu jaderné fyziky se důkladně věnujeme. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou pro nás naprostou prioritou. Zaměřujeme se na výzkum v oblasti chemie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Astronomický klub Police nad Metují

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hvězdárna v Úpici

Věnujeme se vědecké a výzkumné činnosti. V naší instituci je zaručena pečlivost. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Výzkum jaderné fyziky je jednou ze specializací naší instituce. Specializujeme se na zkoušky dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hvězdárna Rtyně v Podkrkonoší

Vědecká a výzkumná činnost nás naplňuje. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. Představujeme výzkumnou instituci, jejíž prioritou je ochota přispívat vědě. Pro naše výzkumné činnosti jsou vybráni vzdělaní zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá hvězdárna Jablonec nad Nisou

Zaměřujeme se na vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Naše vědecká instituce se prokazuje rozsáhlými znalostmi. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pozorovatelna Javorník- Vědecký a výzkumná instituce

Vědecká a výzkumná činnost je naším posláním. Jednou ze specializací naší instituce je poradenství. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času DUHA Jeseník - Hvězdárna

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Jsme výzkumnou institucí, ochotně nabízející služby v oblasti vědy. Naše instituce se zabývá výzkumem jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou jednou ze specializací naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SciChem, s.r.o.

Náplní naší práce je vědecká a výzkumná činnost. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. V naší vědecké instituci dbáme na znalosti. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku