Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce

Vědecké a výzkumné instituce

 
 

Hvězdárna Dolní Benešov

Vědecká a výzkumná činnost je součástí naší práce. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav farmaceutické technologie a dokumentace, s.r.o.

Naší prací je vědecká a výzkumná činnost. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Naše instituce poskytuje i poradenství. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hvězdárna Valašské Meziříčí

Jsme ti praví v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Pečlivost je součástí všech našich činností. Výzkum jaderné fyziky je jednou ze specializací naší instituce. Naše instituce se zabývá zkouškami dopravní bezpečnosti. Naše instituce se věnuje vědě a chemii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum regionu Valašsko ve Vsetíně - Hvězdárna Vsetín

Zaměřujeme se na vědeckou a výzkumnou činnost. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Odborné poradenství Vám také rádi poskytneme. Jsme výzkumná instituce se vzdělanými zaměstnanci. Jsme vědeckou institucí, jejíž prioritou je pečlivost. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hvězdárna Zlín

Jsme ti nejlepší v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jednou ze specializací naší instituce je poradenství. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Specializujeme se na oblast výzkumu jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum služeb pro silniční dopravu

Provádíme tu nejlepší vědeckou a výzkumnou činnost. Naše vědecká instituce se zabývá poradenstvím. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. O vědeckou práci v našem institutu se starají vzdělaní zaměstnanci. Věnujeme se výzkumu jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou hlavním oborem naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav pro výzkum a využití paliv, středisko využití plynů, s.r.o.

Věnujeme se vědecké a výzkumné činnosti. Naše vědecká instituce se zabývá poradenstvím. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. Pečlivost je v naší práci zásadní. V naší vědecké instituci dbáme na znalosti. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Astronomický kroužek Praha

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hvězdárna a planetárium hlavního města Prahy - Hvězdárna Ďáblice

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Jsme výzkumnou institucí, ochotně nabízející služby v oblasti vědy. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás důležití.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TÜV SÜD Auto CZ, s.r.o.

Provádíme tu nejlepší vědeckou a výzkumnou činnost. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků. Jsme institucí se zaměřením na výzkum jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou pro nás naprostou prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku