Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce

Vědecké a výzkumné instituce

 
 

Česká společnost pro analytickou cytologii, o.s.

Provádíme tu nejlepší vědeckou a výzkumnou činnost. O vědeckou práci v našem institutu se starají vzdělaní zaměstnanci. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Naše snahy jsou vždy provázeny pečlivostí. Jsme vědeckou institucí zabývající se poradenstvím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biologicals, s.r.o.

Vědecká a výzkumná činnost je jednou z našich aktivit. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Jsme vědeckou institucí, jejíž prioritou je pečlivost. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum výzkumu globální změny AV ČR, v. v. i.

Působíme v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Mezi hlavní výhody naší instituce patří rozsáhlé znalosti. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INTEST NDT, spol. s r.o.

Vědecká a výzkumná činnost nás naplňuje. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. V naší vědecké instituci dbáme na znalosti. Jsme vědecká a výzkumná instituce, která se věnuje poradenství. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav pozemních staveb - Certifikační společnost, s.r.o.

Provozujeme vědeckou a výzkumnou činnost. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Pečlivost je v naší práci zásadní. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. Naše činnost vyžaduje bohaté odborné znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZKULAB, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. V naší výzkumné instituci jsme velice pečliví. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrální kompostárna Brno a.s.

Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Pečlivost naší práce je zaručena. Ochota pracovníků je u nás garantována. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

iQPARK

Provádíme úkony v rámci vědecké a výzkumné činnosti. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Hlavním oborem naší instituce je poradenství. V naší vědecké instituci dbáme na znalosti. Pečlivost je součástí všech našich činností. Představujeme výzkumnou instituci, jejíž prioritou je ochota přispívat vědě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Puncovní úřad

Nabízíme kvalitní služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Hlavním oborem naší instituce je poradenství. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Disponujeme zejména odbornými znalostmi. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou. V oblasti puncovnictví jsme opravdoví specialisté.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Provádíme tu nejlepší vědeckou a výzkumnou činnost. Naše instituce poskytuje i poradenství. O vědeckou práci v našem institutu se starají vzdělaní zaměstnanci. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku