Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce

Vědecké a výzkumné instituce

 
 

VÚTS Liberec, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je pro nás zásadní aktivitou. Jsme vědeckou institucí, jejíž prioritou je pečlivost. U nás najdete jen vzdělané zaměstnance. Naše odborné poradenství Vám pomůže vyřešit Váš problém. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav geodetický, topografický a kartografický v.v.i.

Mezi naše aktivity patří vědecká a výzkumná činnost. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Ochota našich pracovníků je zaručena. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Prioritou naší instituce je působení vzdělaných zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Andreas Schmid Logistik, s.r.o.

Vědecká a výzkumná činnost je naší náplní. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. V naší výzkumné instituci jsme velice pečliví. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hvězdárna a planetárium Brno

Naše činnost v oblasti vědecké a výzkumné oblasti tu je i pro Vás. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Jednou z našich specializací je poradenství. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DYNEX

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jsme výzkumná instituce se vzdělanými zaměstnanci. Jednou ze specializací naší instituce je poradenství. Pečlivost je součástí všech našich činností. Ochota našich pracovníků je zaručena. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SPX Flow technology s.r.o.

Vědecká a výzkumná činnost je pro nás zásadní aktivitou. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Pečlivost je součástí všech našich činností. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. Pro naše činnosti je důležitá ochota pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CZ FERMET, s.r.o.

Jsme ti praví v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Ochota našich pracovníků je zaručena. Pečlivost je součástí všech našich činností. V naší vědecké instituci pracují pouze vzdělaní zaměstnanci. Naše vědecká instituce se prokazuje rozsáhlými znalostmi. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou pro nás naprostou prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut pro testování a certifikaci, a.s.

Náplní naší práce je vědecká a výzkumná činnost. Pracovníci naší instituce oplývají vynikajícími znalostmi. Naše instituce poskytuje i poradenství. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. V naší vědecké instituci dbáme na znalosti. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Naše odborné poradenství určitě oceníte. V rámci naší instituce se věnujeme i genetice.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jan Šotola

Působíme v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše instituce poskytuje i poradenství. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Pečlivost je součástí všech našich činností. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku