Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce

Vědecké a výzkumné instituce

 
 

Fyzikálně technický zkušební ústav, státní podnik

Naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti jsou velice kvalitní. Jsme velice pečlivá vědecká a výzkumná instituce. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství. Představujeme výzkumnou instituci, jejíž prioritou je ochota přispívat vědě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chmelařský institut, s.r.o.

Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Pečlivost naší práce je zaručena. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti. Jednou z našich specializací je poradenství. Jsme výzkumnou institucí, ochotně nabízející služby v oblasti vědy. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav pozemních staveb - Certifikační společnost, s.r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. U nás dbáme zejména na pečlivost. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TPA ČR, s.r.o.

Provádíme tu nejlepší vědeckou a výzkumnou činnost. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Přinášíme bohaté znalosti svého oboru. Pro naše činnosti je důležitá ochota pracovníků. U nás najdete jen vzdělané zaměstnance. Jsme vědeckou institucí, jejíž prioritou je pečlivost. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CSOD - Celostátní služba osobní dozimetrie

Využijte naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jsme vědecká a výzkumná instituce, která se věnuje poradenství. Jsme výzkumná instituce se vzdělanými zaměstnanci. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚJV Řež, a.s.

Mezi naše aktivity patří vědecká a výzkumná činnost. Vždy můžete očekávat ochotu našich pracovníků. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Hlavním oborem naší instituce je poradenství. Mezi hlavní výhody naší instituce patří rozsáhlé znalosti. Jsme velice pečlivá vědecká a výzkumná instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ENERGOSERVIS, spol. s.r.o. Chomutov

Zabýváme se vědeckou a výzkumnou činností. V naší instituci je zaručena pečlivost. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. Naše vědecká instituce se prokazuje rozsáhlými znalostmi. Hlavním oborem naší instituce je poradenství. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav pro chov skotu, s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Jsme výzkumnou institucí, ochotně nabízející služby v oblasti vědy. Jsme vědeckou institucí, jejíž prioritou je pečlivost. V naší vědecké instituci dbáme na znalosti. Hlavním oborem naší instituce je poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav včelařský, s.r.o.

Naší prací je vědecká a výzkumná činnost. Pečlivost je v naší práci zásadní. Prioritou naší instituce je působení vzdělaných zaměstnanců. Naše vědecká instituce se zabývá poradenstvím. Naší náplní je studium chemie. Naše instituce se specializuje na genetiku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národohospodářský ústav AV ČR, v.v.i.

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost. Jednou z činností naší instituce je poradenství. Jsme seriozní výzkumnou institucí. O vědeckou práci v našem institutu se starají vzdělaní zaměstnanci. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku