Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce

Vědecké a výzkumné instituce

 
 

VÚTS, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je součástí naší práce. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Oslovte pracovníky naší instituce ohledně poradenství. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum služeb pro silniční dopravu

Jsme specialisté na vědeckou a výzkumnou činnost. Jednou ze specializací naší instituce je poradenství. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Přinášíme bohaté znalosti svého oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZKL - Výzkum a vývoj, a.s.

Jsme ti praví v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Nabízíme také možnost odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NATAS, s.r.o.

Provozujeme vědeckou a výzkumnou činnost. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AGRITEC, výzkum, šlechtění a služby, s.r.o.

Naší náplní je vědecká a výzkumná činnost. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás důležití. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Jsme institucí se zaměřením na biochemii. Zabýváme se studiem chemie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DIAMO, státní podnik

Provádíme úkony v rámci vědecké a výzkumné činnosti. Jsme vědeckou institucí, jejíž prioritou je pečlivost. Naše vědecká instituce se prokazuje rozsáhlými znalostmi. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Pro naše výzkumné činnosti jsou vybráni vzdělaní zaměstnanci. Odborné poradenství Vám také rádi poskytneme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VÚN-AQUAHOLDING, s.r.o.

Naše vědecká a výzkumná činnost je na vysoké úrovni. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Visteon - Autopal, s.r.o.

Naší náplní je vědecká a výzkumná činnost. V naší instituci se setkáte pouze se vzdělanými zaměstnanci. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Představujeme výzkumnou instituci, jejíž prioritou je ochota přispívat vědě. Odborné poradenství Vám také rádi poskytneme. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Pečlivost naší práce je zaručena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut pro testování a certifikaci, a.s.

Mezi naše aktivity patří vědecká a výzkumná činnost. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AUFEER DESIGN, s.r.o.

Zaměřujeme se na vědeckou a výzkumnou činnost. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Odborné poradenství Vám také rádi poskytneme. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku