Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Ústavy sociální péče

 

Středisko pracovní rehabilitace

Využijte naše služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. Obraťte se na naši organizaci s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociálních služeb Poruba

Domáhejte se u nás pomoci v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace dbá na velkou ochotu. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Využijte naši pečovatelskou službu. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby sociálních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čtyřlístek - centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava

Neváhejte nás kontaktovat v případě potřeby ochrany Vašich pracovních a sociálních práv. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Vyzkoušejte naše sociální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sociální služby města Třince

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Využijte nabídky našich sociálních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaný sociální ústav Komorní Lhotka čp. 210

Jsme specialisté na ochranu sociálních a pracovních práv. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náš svět, péče o mentálně postižené

Využijte naše služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Poskytujeme kvalitní sociální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Santé - Domov pro osoby se zdravotním postižením

Spolehněte se na naši ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Ochotně pomůžeme přímo v našem denním stacionáři.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magnolie - Chráněné bydlení

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. V úředních hodinách nás můžete navštívit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče pro mentálně postiženou mládež

Poskytujeme odborné služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diagnostický ústav pro mládež, středisko výchovné péče a školní jídlena, Brno, Veslařská 246

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku