Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Auto-Moto > Auto-moto služby > Úpravy vozidel pro invalidy

Úpravy vozidel pro invalidy

 

IROA-HDC, spol. s r.o.

Pokud se rozhodnete pro naši nabídku v oblasti auto moto, nebudete litovat. Vyzkoušejte si naši novou službu automatického ovládání spojky (autoclutch). V rámci pravidelné prohlídky u nás dostane váš vůz náležitou péči. Obraťte se na nás s požadavkem na rozvoz motorové nafty firmám vlastní cisternou. Do portfolia našich služeb patří provoz mycí linky. Prodej nafty je naše hlavní zaměření. Tu nejlepší autokosmetiku pro váš vůz naleznete u nás. Využijte naší extra slevy pro matky samoživitelky. Pokud si nemůžete dovolit zaplatit řidičské oprávnění najednou, přijďte k nám - rádi se s Vám domluvíme na platbě kurzovného na splátky. Naše služby vám nabízí různé přednášky v auto-moto oblasti. Opakování opravných zkoušek je samozřejmou součástí služeb poskytovaných naší autoškolou. Provádíme dopravně psychologické testování řidičů. Nabízíme autodiagnostiku za rozumnou cenu. Jsme vyhledávanou společností v oblasti oprav autoelektroniky. Na naši půjčovnu dětských autosedaček se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Mikeš- Auto Trend

Rádi vám kdykoli poskytneme služby v oblasti auto-moto. K dispozici je i služba automatického ovládání spojky (autoclutch). Naši pracovníci vám poskytnou pravidelnou prohlídku vozu. Jednoduše si u nás sjednejte rozvoz motorové nafty naší cisternou do vaší firmy. Naše mycí linka je v provozu. Námi prodávanou motorovou naftu můžete nalít do každého auta jezdícího na diesel. Prodáváme autokosmetiku ověřených výrobců. Samoživitelky u nás mají možnost slev na naše auto-moto služby. Nyní s možností uhradit kurzovné na splátky. Přijďte diskutovat a dozvědět se více na přednáškách, které vedou odborníci v oblasti auto moto. Naše firma poskytuje jak poradenskou činnost, tak i prodej vozů. Zprostředkujeme vám opakované opravné zkoušky nejen ze skupiny B. Nabízíme dopravně psychologické testy pro naše klienty. Autodiagnostika jsou součástí naší nabídky. Opravíme veškerou nefunkční autoelektroniku ve vašem voze. Věnujeme se také půjčování dětských autosedaček.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Protec metal, s.r.o.

Naše společnost se specializuje na nabídku v oblasti auto moto. Nabízíme vám profesionální a odborné jednání. Naše vozy mají plně automatizované řazení, navíc ještě s funkcí AutoClutch. Jsme společnost zabývající se službou ohledně pravidelné prohlídky vozů. Poskytujeme rozvoz motorové nafty vlastní cisternou do vaší firmy Provozujeme moderní mycí linku s kvalitními programy. Specializujeme se na prodej motorové nafty. Jsme specialisté v prodeji autokosmetiky. Ušetřete peníze s našimi slevami pro samoživitelky. Přijďte využít možnosti platby kurzovného na splátky do naší autoškoly. Naše autoškola připravuje přednášky, praktická cvičení a jízdy. Spolupracujeme s autoškolami, které nabízejí opakované opravné zkoušky z testů na řidičské oprávnění. Nabízíme dopravně psychologické testy nejen pro řidiče z povolání. Nabízíme autodiagnostiku za rozumnou cenu. Zabýváme se opravou autoelektroniky. Myslete na své nejmenší a zapůjčte jim u nás dětskou sedačku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Invacar, s.r.o.

Upřednostňujeme individuální přístup k zákazníkovi při nabídce v oblasti auto moto. Vaše auto opravíme kvalitněji než konkurence. Naše auta vám nabízíme s funkcí automatického ovládání spojky. Nechte si auto pravidelně prohlídnout u nás. Rádi zorganizujeme rozvoz motorové nafty firmám vlastní cisternou. Provozní doba naší mycí linky vám bude jistě vyhovovat. Naše provozovna se zabývá také prodejem kvalitní motorové nafty. Motoristé si jistě zvolí to nejvhodnější ze široké škály produktů autokosmetiky. Specializujeme se na odtahovou službu bouraných vozidel. U nás máme připravené slevy pro samoživitelky. Připravili jsem pro vás možnost uhradit kurzovné na splátky. Pořádáme odborné přednášky v oblasti auto moto. Naše společnost zajišťuje opakované opravné zkoušky. Jsme společnost, která poskytuje dopravně psychologické testy. Využijte naší výhodné nabídky autodiagnostiky. Mezi nabídku našich služeb patří i opravy autoelektroniky. Věnujeme se také půjčování dětských autosedaček.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Píbal - JP SERVIS

Čekají na vás specialisté s nabídkou v oblasti auto moto. S naším automatickým ovládáním spojky budete moci vaši spojku ovládat o něco komfortněji. Zkontrolujeme vaše auto při pravidelných prohlídkách. Potřebujete zajistit dovoz motorové nafty, obraťte se na nás, disponujeme vlastní cisternou. Pro perfektní vyčištění vašeho vozu nabízíme provoz mycí linky. Pokud sháníte výhodně motorovou naftu, obraťte se na nás. Zabýváme se prodejem špičkové autokosmetiky. Samoživitelky mohou využitím našich služeb získat zajímavé slevy. Kurzovné lze u nás uhradit i na splátky. Nabízíme přednášky, praktická cvičení a jízdy. Nabízíme Vám výhodné podmínky pro opakování opravné zkoušky. Nabízíme vám zajištění dopravně psychologických testů. Autodiagnostika patří do nabídky našich služeb. Naši specializovaní pracovníci vám poskytnou opravu autoelektroniky. Zajistíme vám servis GPS. V naší půjčovně si vyberete vhodnou autosedačku pro vaše dítě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

API CZ, s.r.o.

Připravili jsme pro vás poutavou nabídku produktů v oblasti auto-moto. Jsme schopni vám zajistit automatické ovládání spojky (autoclutch). Přijeďte k nám na pravidelnou prohlídku. Rádi zajistíme rozvoz motorové nafty firmám vlastní cisternou. Do sortimentu našich auto-motu služeb jsme zařadili provoz mycí linky. S námi prodávanou motorovou naftou budete tak spokojeni, že již nebudete chtít jinou. Zabýváme se prodejem autokosmetiky. Pokud jste samoživitelka, můžete využít zajímavé slevy. Kvůli vaší spokojenosti máme nyní pro vás možnost kurzovného ve splátkách. Naše autoškola realizuje přednášky, praktická cvičení a jízdy. Naše autoškola poskytuje náhradní termíny pro opakované opravné zkoušky pro ty, kteří neuspěli. Nabízíme Vám výhodné podmínky pro absolvování dopravně psychologického testu. Naší hlavní činností je nabídka spolehlivé autodiagnostiky. Naší hlavní službou je oprava autoelektroniky. Zajistěte bezpečnost svých dětí a zavítejte do naší půjčovny dětských autosedaček.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Hurt montáž úprav do vozidel pro zdravotně postižené osoby

Naše společnost se specializuje na poskytování služeb v oblasti auto moto. Díky našim kvalitním náhradním dílům bude vaše auto bezpečnější. Prověřte si rychlost našich služeb a budete nadšeni. S naším automatickým ovládáním spojky budete moci vaši spojku ovládat o něco komfortněji. Pravidelné prohlídky získáte u nás za velmi atraktivní ceny. Obraťte se na nás s požadavkem na rozvoz motorové nafty firmám vlastní cisternou. Vyzkoušejte naši další službu, a to sice provoz mycí linky. Využijte naší nabídku na výhodný prodej motorové nafty. Motoristé si jistě zvolí to nejvhodnější ze široké škály produktů autokosmetiky. Pro samoživitelky jsme připravili možnost slev na naše kvalitní auto-moto služby. Pokud si nemůžete dovolit zaplatit řidičské oprávnění najednou, přijďte k nám - rádi se s Vám domluvíme na platbě kurzovného na splátky. Poskytujeme možnost účastnit se našich zajímavých přednášek v oboru auto-moto. Opakování opravných zkoušek je samozřejmou součástí služeb poskytovaných naší autoškolou. Ochotně vám poskytneme přezkoušení na dopravní psychologické testy. Pomocí nejnovějších počítačových systémů provádíme spolehlivou autodiagnostiku. Jsme vyhledávanou společností v oblasti oprav autoelektroniky. Poskytujeme zapůjčení bezpečných dětských autosedaček.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Pavel Jenčovský - Úpravy vozidel pro invalidy

Nabízíme to nejlepší v oblasti auto moto. Nebráníme se modernímu přístupu. Neustále se snažíme zvyšovat kvalitu našich služeb. Vašim vozidlům zajistíme automatické ovládání spojky - autoclutch. Zodpovědně provádíme pravidelné prohlídky motorových vozidel. Disponujeme vlastní cisternou pro rozvoz motorové nafty. Zajišťujeme provoz mycí linky. Naše provozovna se zabývá také prodejem kvalitní motorové nafty. Hýčkejte svůj automobil s naší šetrnou autokosmetikou. V naší autoškole poskytujeme slevy pro samoživitelky. Umožňujeme vám kurzy autoškoly na splátky. Přinášíme možnost zajištění poutavých přednášek v oblasti auto-moto. Zajistíme vám opakované opravné zkoušky na skupinu A i B. Pomůžeme vám s přípravou na dopravně psychologické testy. Za příznivou cenu u nás naleznete nabídku autodiagnostiky. V oblasti opravy autoelektroniky jsme specialisté. Automobil s automatickou převodovkou vám poskytne pohodlnou jízdu bez řazení. Jsme velice spolehlivou půjčovnou dětských autosedaček.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

META Plzeň, s.r.o.- Úpravy vozidel pro invalidy - Služby pro firmy - Zámečnictví

Nabídka v oblasti auto moto je u nás velmi široká. Kvalita našich služeb je na vysoké úrovni. Naše automatické ovládání spojky (autoclutch) zaručeně oceníte. Naše firma vám poskytne pravidelnou prohlídku vašeho vozu. Pro rozvoz motorové nafty máme k dispozici vlastní cisternu. Za každého počasí můžete využít náš provoz mycí linky. Zákazníci mají u nás možnost čerpání motorové nafty. Našim zákazníkům nabízíme k prodeji vybranou autokosmetiku. Samoživitelky u nás mohou nakupovat se slevou. Po dohodě lze zaplatit kurzovné na splátky. Přinášíme možnost účastnit se našich přínosných přednášek z oblasti auto-moto. Opakujte opravnou zkoušku u nás. Nabízíme rychlé a profesionální provedení psychologických testů pro řidiče. Provádíme komplexní služby autodiagnostiky. Zabýváme se opravami autoelektroniky za výhodnou cenu. Jsme půjčovna, která se zabývá i dětskými autosedačkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mave EU, s.r.o.

Naše nabídka v oblasti auto moto se může hodit opravdu každému. Proč jsou naše produkty víc a víc oblíbené víme podle statistických údajů. Potrpíme se na kvalitě poskytovaných služeb. U nás si můžete být jistí dobrými cenami. Naši zaměstnanci mají vždy odborné a kvalitní znalosti. Jsme moderní a vyspělí, proto nás nic nepřekvapí. Jako bonus nabízíme ochotu a individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku