Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Střední školy

 
 

Střední odborná škola waldorfská Ostrava

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro studium a vzdělávání. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na tým vyškolených zaměstnanců, splňujících náročná kritéria pro jejich výběr. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na zvyšování kvality vzdělávání, a za tímto účelem vybudovala tým vysoce kvalifikovaných zaměstnanců s dostatkem znalostí a zkušeností s výukou. V případě, že si nejste jisti, můžete využít naše poradenství. Naše vzdělávací instituce podporuje ochotu a serióznost našich zaměstnanců. Ke svým klientům přistupujeme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.

U nás je pro vás připraveno příjemné prostředí. Nechte se u nás zcela seriózně vzdělávat kvalitními zaměstnanci. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje tým zkušených odborníků s požadovanými znalostmi. Naše instituce nabízí ochotu pomoci. Naši vyškolení zaměstnanci se Vám budou plně věnovat. Jsme tím správným místem, pokud se chcete naučit něco o podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EDUCAnet - Soukromé gymnázium Ostrava, s.r.o.

Vzdělávycí program se nachází v našem institutu s příjemným prostředím. Spolehněte se na kvalitní vyškolení našich zaměstnanců. Naše základní škola je vám k dispozici. Naše střední škola dovede vaše děti k dospělosti. Přijímáme přihlášky na naše gymnázium.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromé šestileté gymnázium v Ostravě, s.r.o.

U ná snaleznete příjemné prostředí. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou naši vyškolení zaměstnanci. Součástí vzdělávání je i odborné poradenství. Snažíme se o všestranný a ochotný přístup. Učitelé na našem gymnáziu připraví děti na vysokou školu. Poskytujeme vzdělání i v oboru tesař.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1st International School of Ostrava - základní škola a gymnázium, s.r.o.

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se určitě budete cítit dobře. Za špičkové vyškolení našich zaměstnanců ručíme. Serioznost je pro nás prvořadá. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. Na naší střední škole mohou studenti trávit i volný čas. Na našem gymnázium se vaše děti naučí samostatnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čtyřleté a osmileté gymnázium, s.r.o.

Přijďte si prohlédnout skutečně příjemné prostředí pro vzdělávání. Důvěřujete našim ochotným zaměstnancům. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru vzdělávání. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na tým vyškolených zaměstnanců, splňujících náročná kritéria pro jejich výběr. Služby naší instituce a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Na našem gymnáziu máme k dětem individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Beskydy Mountain Academy, s.r.o.

Naše instituce nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. S ochotou vám vyjdeme vstříc při vašem vzdělávání. Rádi se podělíme o velké množství našich znalostí. Ke každému z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naše vzdělávací instituce přináší i možnost poradenství. Přijímáme přihlášky na naše gymnázium. V naší jídelně podáváme jen kvalitní pokrmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola stavební Havířov

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Naše vzdělávací instituce má velké znalosti v různých oborech. Serióznost a kvalita výuky je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. K dispozici máme také jídelnu, kde se dobře najíte. Naše instituce se věnuje vzdělávání studentů v oboru stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromé gymnázium a Střední zdravotnická škola Havířov, s.r.o.

Nabízíme naše služby v příjemném prostředí. V naší vzdělávací instituci garantujeme ochotu. Serióznost a kvalita výuky je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. S naší pomocí navýšíte svoji znalostní kapacitu. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. Učitelé na našem gymnáziu připraví děti na vysokou školu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodní Brno

Naši klienti se dobře cítí v příjemném prostředí naší budovy. Zabýváme se nejen poradenstvím. Vzdělávejte se v mnoha oborech a získejte více znalostí. Ochotu u nás nehrajeme. Ke každému vašemu požadavku přistupuje naše instituce maximálně seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku