Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Státní organizace a úřady

Státní organizace a úřady

 
 

Krajská veterinární správa pro Moravskoslezský kraj

Státní úřady jsou připraveny vyřešit Vaše žádosti. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně státní správy. Vaše žádost u nás bude jistě vyřízena. Dejte svou stížnost k vyřízení pověřeným osobám. Zajišťujeme vyřízení vašich požadavků během otevíracích úředních hodin. S ochotou pracovníků našeho úřadu můžete počítat. Pracovníci veterinární správy jsou připraveni Vám pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Celní ředitelství Ostrava

Povinností státního úřadu je poskytnout občanům odpovídající služby. Ochotně zajišťujeme informační servis. Poradenské služby vám jako našemu klientovi poskytujeme automaticky. Během úředních hodin pro Vás má náš státní úřad otevřeno. Celní úřad ochraňuje ekonomické zájmy každého občana.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Vedení našeho státního úřadu důsledně dbá na včasné vyřízení žádostí a podání. Neváhejte využít ochoty našich pracovníků. Všechny státní úřady mají otevřeno jen v době úředních hodin. Jsme vám denně k dispozici pro vyřizování vašich žádostí. Zaměřujeme se na zajišťování správních řízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Generální ředitelství cel

Navštivte náš státní úřad. Na vyřízení Vašich žádostí se můžete spolehnout. Podílíme se na vyřizování žádostí i stížností. Zaměstnanci našeho úřadu Vám jsou k dispozici s radami ohledně fungování státní správy. Během úředních hodin jsme připraveni vám pomoci. Ochotní pracovníci našeho úřadu se vás rádi ujmou při řešení vaší záležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad průmyslového vlastnictví

Součástí státní správy jsou i státní úřady. Podívejte se na úřední hodiny, během kterých jsou otevřena naše pracoviště. K našim službám patří také vyřizování žádostí všeho druhu. S ochotou vyřídíme vaše záležitosti. Jsme státní organizace, která se zaměřuje na vyřizování stížností od občanů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro ochranu osobních údajů

Náš státní úřad se prioritně snaží o včasné vyřízení všech podání a žádostí, tak aby klienti byli maximálně spokojeni. Využijte služby našeho úřadu. Vaši stížnost přijmeme, vyřídíme, posoudíme a sdělíme vám konečný výsledek. Spolehněte se na to, že Vaše žádost bude vyřízena. Pokud se v úřední byrokracii nevyznáte, nabízíme vám také poradenské služby. Pro občany otevírá naše státní organizace během úředních hodin. Zaměstnanci našeho státního úřadu jsou k dispozici svým občanům během úředních hodin. Jsme úřad, který občanům ochotně poradí. Zaměstnanci našeho úřadu jsou připraveni vám ochotně pomoci. Zaměstnanci našeho úřadu Vám jsou k dispozici s radami ohledně fungování státní správy. Náš úřad se zaměřuje na vyřizování žádostí. Svou stížnost můžete podat na příslušné oddělení, které je vyřizuje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní bezpečnostní úřad

Neváhejte oslovit státní úřad ve Vaší záležitosti. Dejte svou žádost k vyřízení pověřeným osobám. Zaměstnanci našeho státního úřadu jsou k dispozici svým občanům během úředních hodin. Nabízíme vám také kvalitní odborné poradenské služby. Ochotně se postaráme o vaše papíry. Stížnosti všeho druhu pro vás rádi vyřizujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Správa státních hmotných rezerv

Státní úřady jsou připraveny pomoci vyřešit Vaši situaci. S ochotou vám dokážeme poradit. Ujišťujeme Vás, že vyřídíme každou žádost, kterou podáte. V případě nouze kontaktujte policii. Rádi vás přivítáme na krajském úřadě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český statistický úřad

Všechny státní úřady zajišťují správné fungování státu. Jsme připraveni vám ochotně poradit ve vaší záležitosti. Naši úředníci jsou také specialisty v oblasti poradenství. Spolehněte se na nás při vyřizování jakýchkoli stížností. Během úředních hodin pro Vás má náš státní úřad otevřeno. Poskytneme vám pomoc s vyřízením žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pozemkový fond České republiky

Využijte nabídku služeb našeho úřadu. Vyřizujeme různé žádosti v oblasti státní organizace. Navštivte náš státní úřad, který má otevřeno během úředních hodin. Zabýváme se vyřizováním stížností. Všem občanům nabízíme svůj ochotný přístup. Jednotlivé odbory našeho státního úřadu Vám rádi poradí s Vašimi problémy. Naše pobočka policie hlídá určitou samosprávní oblast.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku