Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Auto-Moto > Auto-moto služby > Stanice technické kontroly

Stanice technické kontroly

 
 

STK - Tajga, Hrabová, s.r.o.

Jsme společnost se zaměřením na nabídku v oblasti auto moto. Naše nabídka výhod zahrnuje také slevy pro matky samoživitelky. V naší nabídce najdete pestrý výběr levných autodílů. Prodej použitých náhradních dílů patří k našim různorodým službám. Specializujeme se na prodej autokosmetiky. Našim zákazníkům zprostředkujeme prodej motorové nafty. U nás najdete v provozu také moderní mycí linku. Rozvoz motorové nafty vlastní cisternou vám zajistíme i do vaší firmy. Změříme emise u vašeho auta a poskytneme profesionální poradenství. Postaráme se o správné fungování vašeho vozidla pomocí našich pravidelných prohlídek. Do výčtu našich služeb patří mimo jiné zajištění automatického ovládání spojky (autoclutch). Naše STK nabízí zajištění technické prohlídky vozů. U nás lze kurzovné uhradit i na splátky. Realizujeme přednášky, praktická cvičení a jízdy. Nabízíme důkladnou přípravu na opakované opravné zkoušky. Nabízíme široké spektrum dětských autosedaček k zapůjčení. Našich oprav autoelektroniky již využilo mnoho klientů. Nyní je nově v naší nabídce také autodiagnostika. Naše služby se zaměřují na prodej náhradních dílů na všechny vozy. Poskytujeme odborné poradenství v oblasti prodeje náhradních dílů. V prodeji máme nejrůznější hliníkové disky. Prodej litých disků patří mezi naše vysoce žádané služby. Prodáváme rovněž ocelové disky. U nás můžete zakoupit i plechové disky. Poskytujeme nejen dopravní psychologické testy, ale i výuku dle skupin. Jsme prodejci lakovacího materiálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Testcar, s.r.o.

V nabídce v auto-moto oblasti jsme naprostou jedničkou. Jedině my poskytujeme také služby v rámci stk. Rádi vás přivítáme a umyjeme vaše auto v naší moderní mycí lince. Opravit auto lze i z použitých náhradních dílů, my vám je prodáme za skvělé ceny. U nás v nabídce jsou různé levné autodíly. Jsme společnost, která poskytuje dopravně psychologické testy. Součástí našeho zboží jsou také špičkové plechové disky. Zabýváme se prodejem ocelových disků. Zajišťujeme prodej litých disků. Další námi nabízenou službou je prodej hliníkových disků. Specializujeme se na prodej náhradních dílů zaručené kvality. Nabízíme mimo jiné prodej náhradních dílů na všechny vozy. Poskytujeme prodej lakovacího materiálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STK Sagita, s.r.o.

Naše firma se specializuje na nabídku v oblasti auto moto. Nabízíme vám vždy jen kvalitní služby. Zajistíme vám dobrou cenu auto-moto služeb. Naše společnost dbá na profesionalitu auto-moto služeb. Nezapomínáme ani na vaše oblíbené služby. Naše auto-moto služby provádíme s maximální ochotou. Komplexní služby pro vaše vozidla jedině na naší stanici technické kontroly.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Team Maat, spol. s r.o.

Potěšíme vás lákavou nabídkou v oblasti auto-moto. Náš personál je vždy maximálně profesionální. Statistiky prodejnosti jsou důkazem moderního pojetí. Naše firma poskytuje kvalitní auto-moto služby. Vystavíme vám protokol o emisích. Při vaší návštěvě nezapomeňte na naši službu pravidelných prohlídek. Vaše vozidlo detailně prohlédneme na naší stanici technické kontroly. Naše vozy mají plně automatizované řazení, navíc ještě s funkcí AutoClutch. Na naše stk se můžete spolehnout. Při rozvozu motorové nafty do firem využíváme vlastní cisterny. Pro perfektní vyčištění vašeho vozu nabízíme provoz mycí linky. Rádi vám nabídneme k prodeji kvalitní motorovou naftu. Naši specializovaní pracovníci vám poskytnou opravu autoelektroniky. Realizujeme nabídku autodiagnostiky na moderních přístrojích. Všem řidičům nabízíme možnost absolvování dopravně psychologických testů. Pokud potřebujete opakovat opravnou zkoušku, přijďte k nám a my Vám rádi se vším pomůžeme. U nás nabízíme možnost profesionálních přednášek za výhodných podmínek. Výši kurzovného je možno rozdělit do několika splátek. Samoživitelky jistě uvítají možnost slevy na poskytované auto-moto služby. Našim zákazníkům nabízíme k prodeji vybranou autokosmetiku. V našem autobazaru Vám rádi zapůjčíme i dětskou sedačku pro Vaše nejmenší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STK - Ostrava, s.r.o.

Už nehledejte – naše nabídka v oblasti auto moto služeb je pro vás ta pravá. V naší nabídce auto-moto služeb naleznete moderní kousky. Naše firma se zaměřuje na prodej levných autodílů. V naší nabídce je bohatý sortiment použitých náhradních dílů. Připravte váš vůz na zimu s naší kvalitní autokosmetikou. Námi prodávaná motorová nafta neničí palivový systém vašeho vozu. Pro perfektní vyčištění vašeho vozu nabízíme provoz mycí linky. Potřebujete zajistit dovoz motorové nafty, obraťte se na nás, disponujeme vlastní cisternou. Provádíme profesionální kontrolu a poradenství v oblasti emisí. K dispozici je i služba pravidelných prohlídek. Poskytujeme také služby v rámci stanice technické kontroly. Do vašeho vozu jsme schopni nainstalovat automatické ovládání spojky (autoclutch). Díky nám projde vaše auto STK bez problémů. Vyzkoušejte také služby našich čerpacích stanic. Samoživitelky u nás mají možnost slev na naše auto-moto služby. V naší nabídce nově kurzovné na splátky. Využijte možnosti zapůjčení dětské autosedačky pro příležitostné cesty autem. Jsme vyhledávanou společností v oblasti oprav autoelektroniky. Potřebuje váš automobil autodiagnostiku, neváhejte využít naší nabídky. Ať už sháníte náhradní díly na jakýkoli vůz, v naší prodejní nabídce je určitě najdete. V nabídce našeho prodeje je bohatá škála náhradních dílů. Hliníkové disky u nás mají stále výhodné ceny. Specializujeme se také na prodej litých disků. Zabýváme se prodejem ocelových disků. U nás můžete zakoupit i plechové disky. Přijďte k nám absolvovat dopravně psychologický test. U nás vám poskytneme prostory pro opakované opravné zkoušky na řidičské oprávnění. Připravujeme přednášky, praktická cvičení a jízdy. Prodáme vám lakovací materiál k úpravě vašeho vozu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AD STK Frýdek Místek, družstvo

Naše firma je tu pro vás s kompletní nabídkou v oblasti auto moto. Pro naše služby je znalost oboru podstatná. U nás se můžete spolehnout na seriózní přístup, nechceme zákazníky okrádat. V naší nabídce naleznete krásné moderní a kvalitní vozy. Zajišťujeme kompletní profesionální poradenství. Naše auta si velmi rychle oblíbíte pro jejich vzhled i spolehlivost. Komplexní prohlídky pro vaše vozy v naší stanici technické kontroly.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MPS Kontrol, s.r.o.

Zajišťujeme služby v oblasti auto moto. Sháníte-li nový moderní vůz, neváhejte se obrátit na nás. Obraťte se na nás ohledně kvalitních auto-moto služeb. Upravíme vaše auto tak, že se stane vaším nejoblíbenějším dopravním prostředkem. Můžeme vám zaručit rychlost námi prováděných služeb. Doufáme, že vás nalákají dobré ceny za naše služby. Stanice technické kontroly je k dispozici i pro vaše vozy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STK Třinec, s.r.o.

Naše nabídka v oblasti auto moto vás přesvědčí o kvalitě našich služeb. U našich služeb je ochota velmi důležitá. Zajišťujeme kvalitní a poctivý prodej v oblasti auto moto. U nás nakoupíte za dobrou cenu. Na rychlost služeb nikdy nezapomínáme. U nás jsou auto-moto služby vždy profesionálně odvedené. Nezanedbávejte pravidelné prohlídky a přivezte k nám vaše auto na kontrolu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Devap servis, s.r.o.

Jsme českou firmou zabývající se nabídkou v oblasti auto moto. Naše firma, která poskytuje auto-moto služby, je velice ochotná. Nabízíme vám své znalosti v oboru auto-moto. Naše společnost poskytuje pouze seriozní auto-moto služby. Zajišťujeme kompletní profesionální poradenství. Nezapomínáme ani na vaše oblíbené služby. Pečujeme o váš vůz díky profesionální kontrole emisí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

S.B.J. Motocentrum, spol. s r.o.

Neváhejte využít naší bohaté nabídky produktů z oblasti auto-moto. Velmi dbáme na kvalitu v oblasti auto-moto služeb. Co se týče nabídky služeb, naše firma patří mezi ty oblíbené. Na naše profesionály v kontrole emisí se můžete spolehnout. Váš vůz rádi prohlédneme na naší stanici technické kontroly.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku