Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

 
 

Odborové sdružení železničářů ZO ČD - SDC Správa tratí a budov

S naší ochranou sociálních a pracovních práv budete jistě spokojeni. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unie železničních zaměstnanců

Ochrana sociálních a pracovních práv je specializací naší spolehlivé organizace. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sociální a zdravotní centrum Letiny, s.r.o.

Poradíme Vám, jak nejlépe ochránit svá sociální a pracovní práva. Naše organizace funguje během úředních hodin. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Využijte nabídky našich sociálních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR Oblastní nemocnice Jičín a.s.

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov se zvláštním režimem Krásná Lípa

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. Ochota je v naší organizaci vždy na prvním místě. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Petra Mačkov

Jsme odborníky na ochranu sociálních a pracovních práv. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SANTÉ - centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Poskytujeme sociální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov na zámku Bystré

Spolehněte se na naši ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Náš personál a naše organizace se vždy vyznačují ochotným a vstřícným přístupem. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Rádi vám nabídneme naše sociální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov sociálních služeb Skřivany

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Zajišťujeme služby pro mentálně postižené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Lesy hlavního města Prahy

S ochranou sociálních a pracovních práv vám ochotně pomůžeme. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku