Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

 
 

OSSZ Prachatice

Jsme tou správnou organizací na ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Náš personál a naše organizace se vždy vyznačují ochotným a vstřícným přístupem. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PSSZ - ÚP Praha 1

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PSSZ - ÚP Praha 9

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PSSZ - ÚP Praha 3

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Praha - západ

Ochrana sociálních a pracovních práv je specializací naší organizace. Náš personál a naše organizace se vždy vyznačují ochotným a vstřícným přístupem. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Vyřizování různých žádostí díky našemu odbornému personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz státních orgánů a organizací, ZO - Nezávislá odborová organizace strážníků Městská policie hl. m. Prahy

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav a střední škola, Terešov

Jsme specialisté na ochranu sociálních a pracovních práv. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Buškovice

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší organizace. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. S vyřizováním žádostí se obraťte nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, ZŠ a školní jídelna Počátky

Ochrana sociálních a pracovních práv je specializací naší spolehlivé organizace. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Federace vlakových čet

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí. Zabýváme se poradenstvím v oblasti sociální. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Budeme rádi, když se přidáte k naší odborové organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku