Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

 
 

Českomoravský odborový svaz civilních zaměstnanců armády

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Federace vozmistrů

Jsme specialisté na ochranu sociálních a pracovních práv. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. Zabýváme se poradenstvím v oblasti sociální. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Jindřichův Hradec

Ochrana sociálních a pracovních práv je specializací naší spolehlivé organizace. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Vyřizování různých žádostí díky našemu odbornému personálu. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unie, odborový svaz profesionálních zpěváků České republiky

Spolehněte se na naši ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše organizace nabízí. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

G - centrum Tábor

Domáhejte se u nás pomoci v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Naše sociální organizace je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborové sdružení pražských dopraváků

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Zaručíme vám spokojenost s naší odborovou organizací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro osoby se zdravotním postižením

Ohledně ochrany sociálních a pracovních práv vám nabízíme pomocnou ruku. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Samostatné odbory vysloužilců

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz KOVO

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS KOVO Střední odborná škola, SOU, OU a PrŠ

Na naši ochranu sociálních a pracovních práv se můžete s klidem spolehnout. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku