Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

 
 

Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna

Naše organizace Vám je k dispozici v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. U naší organizace je ochota samozřejmostí. V naší organizaci vám pomůžeme s vyřízením žádosti. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nové Zámky - poskytovatel sociálních služeb

Každý může naši organizaci požádat o ochranu sociálních a pracovních práv. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. V naší organizaci vám pomůžeme s vyřízením žádosti. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS státních orgánů a organizací, Katastrální úřad

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SANTÉ - centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS Unios Ekoltes a.s.

Využijte naši pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše sociální organizace je velice ochotná. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DH Liberec, o.p.s.

Poskytujeme pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Pomozte s námi mentálně postiženým.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denní a pobytové sociální služby

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov a Centrum denních služeb Jablonec nad Nisou

Naše organizace chrání sociální a pracovní práva. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský odborový svaz civilních zaměstnanců armády - ZO armádní sportovní centrum Dukla Praha 6

Domáhejte se u nás pomoci v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie

Využijte naši pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Vložte své příbuzné do rukou našeho denního stacionáře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku