Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

 
 

Základní organizace Odborového svazu Echo Rubena a.s. Hradec Králové

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Obraťte se na naši organizaci s vyřizováním žádostí. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Typografická Beseda - odborový svaz zaměstnanců polygrafické výroby v Čechách, na Moravě a ve Slezsku

Vyzkoušejte služby naší organizace na ochranu sociálních a pracovních práv. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz Justice

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace OS Stavba ČR při Střední škole stavební Teplice, příspěvková organizace

Naše organizace Vám je k dispozici v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. Nabízíme služby v rámci odborové organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace OS Stavba ČR při Střední škole stavební Teplice, příspěvková organizace, odloučené pracoviště Duchcov

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Budeme rádi, když se přidáte k naší odborové organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Laguna Psáry, poskytovatel sociálních služeb

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí. Zajišťujeme sociální a pracovní služby včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Na zámečku Rokytnice

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav, středisko výchovné péče Klíčov, základní škola a střední škola, Praha 9, Čakovická

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. Zabýváme se poradenstvím v oblasti sociální. Naše organizace funguje během úředních hodin. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský ústav sociálních služeb Strakonice

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace pracovníků se zvukem - APZ

Vyzkoušejte služby naší organizace na ochranu sociálních a pracovních práv. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku