Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace

Sociální a pracovní organizace

 
 

ZO OS Stavba ČR Českomoravský cement, a.s. nástupnická společnost

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. V naší organizaci vám pomůžeme s vyřízením žádosti. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pečovatelská služba Trutnov

Na naši ochranu sociálních a pracovních práv se můžete s klidem spolehnout. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. Jsme specialisté na poskytování pečovatelské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum J.J.Pestalozziho - Ambulantní péče

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Působíme v sociální oblasti a vyřizujeme žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro osoby se zdravotním postižením Srdíčko Centrum sociálních služeb

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. V naší organizaci vám pomůžeme s vyřízením žádosti. Neváhejte navštívit náš denní stacionář.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Letohrádek Vendula

Spolehněte se na naši ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Náš personál a naše organizace se vždy vyznačují ochotným a vstřícným přístupem. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Spolehněte se na náš denní stacionář.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ulice - Agentura terénní sociální práce o.s.

Ochrana sociálních a pracovních práv je specializací naší spolehlivé organizace. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský domov se školou a ZŠ Kostelec nad Orlicí

Domáhejte se u nás pomoci v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Zajišťujeme sociální a pracovní služby včetně poradenství. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace OS Kovo při Škoda Auto a. s. Mladá Boleslav, závod Kvasiny

Naše organizace chrání sociální a pracovní práva. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní odborová organizace FOMA Bohemia Hradec Králové

Nabízíme ochranu sociálních a pracovních práv všem potřebným. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. U naší organizace je ochota samozřejmostí. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko komplexní sociální péče o.p.s.

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Vedeme denní stacionář.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku