Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Služby a řemesla

Služby a řemesla

 
 

Instalace TV a Sat. antén

Prodej, servis a instalace TV a satelitních antén a techniky, společné televizní antény a kabelové sítě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeňka Kinclová, opravy oděvů

Opravy oděvů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Cetkovsky

Jste podnikatel, žena na MD, zaměstnanec anebo důchodce, všichni mají šanci. Půjčky na dobu 18 až 48 měsíců. 10 000,- Kč až 200 000,-. Konsolidace až 300.000 Kč. Pokud možno celá ČR. Pozor! Zrušili jsme směnky. Okres Uherské Hradiště , Zlínský region 2) pozor novinka rychlopůjčky na ruku. Peníze na ruku dnes nebo max. zítra. registry moc neřešíme,i s exekuci a poplatky nemáme. 5 000,- Kč až 50000,- Kč. Stačí zaslat několik údajů a do dvou hodin víte, zda jste prošli a potom nic nebrání vašemu vyplacení. Za žádost nic nedáte, tak proč to nezkusit. Jedině Břeclav, Hodonín a okolí. Volejte nepřetržitě: 777816415! K tomuto úvěru dokládáte pouze dva doklady totožnosti. 4) nejvýhodnější úvěry se zástavou nemovitosti. Nemáte a potřebujete peníze a nikdo vám nepůjčí? Máte nemovitost, chatu, byt anebo chalupu? My vám na ni půjčíme až 70 % z prodejní ceny. Nebojte se podvodů ani poplatků a drahých telefonů. Rychlé vyřízení s našimi profesionály. Volejte kdykoliv a nebo pište na email a my se vám ozveme. Vyplatíme i vaše exekuce půjčujeme až na 180 měsíců. Volejte a pište: 777816415 nebo xcetx@seznam.cz Celá ČR Web: www.pujcky-kombi.cz http://uherskehradiste.pujcky-kombi.cz

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

střihaní psů všech ras

stříhaní psů všech ras za níské cen a bez zbytečného stresu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Sedláček

Nabídka instalatérských prací pozink ,plast,měď,provedení všemi technologiemi (lisovaný, pájený,svařovaný a zavitový spoj)Rekonstrukce bytových jader na klíč.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Zbyšek Kubíček, EZK CZ s.r.o.

Nabízíme měření vzduchotěsnosti staveb - provedení blower door testu. Jedná se o diagnostickou metodu používanou v oblasti výstavby pasivních domů, nízkoenergetických domů a dřevostaveb. Dále nabízíme vyhledávání netěsností a defektů staveb, poradenství v oblasti výstavby pasivních domů a apod. Konzultace zdarma. Měříme pro program Zelená úsporám. Měření je možné i o víkendech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NORDBEL s.r.o.

Řídíme se vždy požadavky a představami klienta. Navrhujeme optimální řešení jednotlivých činností včetně vypracování jednoduchého prováděcího projektu. V našich režijních nákladech zajistíme vzorek požadovaných služeb a 3D návrh interiérů . Při rekostrukcích interiérů naše společnost nabízí kompletní servis od zpracování až po předání. K zajištění všech služeb v požadované kvalitě disponujeme spolehlivými a bezúhonnými pracovníky, kteří jsou pravidelně odborně proškolováni v oblasti užití pracovní technologie, dodržování předpisů bezpečnosti práce a požární ochrany na pracovišti a jejich práce je pečlivě kontrolována. Naším cílem je především zbavit klienta starostí, zajistit mu lepší pracovní podmínky a přitom nenarušovat chod jeho firmy. To znamená, že i pracovní dobu stanovujeme v souladu s jeho požadavky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAYFLOWER Jazyková škola

Vyuka anglictiny v centru Ostravy. Konverzacni anglictina, anglictina pro zacatecniky, pokrocile, studenty jazykovych skol, FCE, CAE Certificate. Nabizime ranni, odpoledni a vecerni kurzy anglickeho jazyka. MAYFLOWER jazykova skola / mayflower@teacher.com Tel: 608-418-880

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fotoatelier Brno - Antonín Pavlík

Pronájem ateliéru, focení dětí, těhulek, portrétů a všeho, na co si jen vzpomenete

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku