Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Služby a řemesla

Služby a řemesla

 
 

MVDr. Silvie Hověžáková - střihání a trimování psů

stříhání psů nejběžnějších plemen i kříženců trimování srsti stříhání drápků pravidelná údržba výstavní úprava angl. kokršpanělů klasické rozčesávání dlouhosrstých plemen rozčesávání zaplstěných pejsků odstranění starých plstí vytrhávání chloupků z uší ošetření análních žlázek ošetření srsti kondicionérem a norkovým olejem parfemace

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stolařství Sommer

Naši hlavní výrobní činností je zakázková výroba nábytku z masívu a lamina. Nabízíme služby architekta zaměřeného na interiérový nábytek, vyrábíme vnitřní i venkovní nábytek na míru. Kuchyně, kancelářský nábytek, obývací pokoje, ložnice, postele, šatny, vestavěné skříně, koupelnový nábytek, schodiště, stoly, stolky, vybavení restaurací, hotelů, recepcí, prodejen, obložení, zábradlí, pergoly, zahradní stavby, nářez materiálů a olepení odolnou ABS hranou. Mezi naše služby patří i doprava a instalace námi vyrobeného nábytku. Ukázky některých naších prací z oblasti zakázkové výroby nábytku si můžete prohlédnout na našich stránkách www.stolarstvisommer.cz. Budeme rádi, když se právě vy stanete našimi zákazníky! Nabídneme vám širokou škálu výrobků té nejlepší kvality za skvělé ceny!

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rekart

Malířské práce, truhlářské práce, sádrokartonářské práce, zednické práce, veškeré dokončovací práce, natěračské práce Pardubický kraj, Vysočina, Královehradecký a středočeský kraj. Pardubice, Praha, Kolín.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Top Dog

Výcvik psů (skupinový i individuální, s majitelem i bez), převýchova psů, poradenství, venčení psů Praha.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ECOPAK, spol. s r.o.

Sběr, výkup, třídění a prodej obchodovatelných druhotných surovin a druhotných plastových surovin. Velkoobchod s papírem a dalšími papírenskými komoditami. Poradenské a konzultační činnosti v oblasti nákládání s odpady. Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady. Zajištění svozu, vlastními svozovými jednotkami. Silniční motorová nákladní doprava.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IMPEREBYT

Nabídka stavebních prací

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jakub Trebula

Stavební firma Jakub Trebula Provádíme veškeré stavební práce, stavby rodinných domů na klíč, realizace a opravy fasád včetně zateplování, pokrývačské a klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, realizace nebo rekonstrukce sítí (voda, odpady, topení), pokládky podlah, dlažby, obklady koupelen a kuchyní. Zvládneme i sanace vlhkého zdiva. Také venkovní práce, výstavba a rekonstrukce chodníků a malých parkovišť. Jednoduše umíme vše, co potřebuje váš dům nebo panelák. Samozřejmostí jsou pro nás také přípravné práce pro stavby - zajistíme Vám projekty, rozpočty, a v případě Vašeho požadavku také financování s prověřenými smluvními partnery. Zajišťujeme také realitní činnost trošku jinak, informace ZDE. Působíme na jižní Moravě, zejména v Brně a okolí, dále v oblasti Rousínova, Vyškova. Po dohodě kdekoli. Jsme malá, stabilní firma, která působí na trhu již 20 let. O naše mnohaleté zkušenosti se můžete opřít při návrhu a realizaci Vašich staveb. .

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radovan Žák - Pojišťovací makléř a zprostředkovatel společnosti FIXUM a.s.

Pro občany a firmy nabízím tyto služby: Pojištění vozidel, majetku, odpovědnosti, zprostředkování nákupu a prodeje aut, motocyklů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavby-Bayer

Naše firma se zabývá stavební činností po celé České republice a také na Slovensku. Specializujeme se Dřevostavby , Nízkoenergetické domy na klíč, tesařské pokrývačské práce. Dále provádíme zednické práce , stavby různých altánů , garážových stání a pod.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku