Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Školní statky

 

Školní statek, Opava

Příjemné prostředí naší instituce nabízí velmi kvalitní vzdělávání. Ochotu u nás nehrajeme. Jsme vzdělávací instituce, která dbá na svou serioznost. Využijte nabídky studia na naší střední škole. Přihlaste se do našeho oboru zahradník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní statek Kadaň, Jezerka

Zaručujeme vám velmi příjemné prostředí učebních prostor. Odborné poradenství je jednou z našich služeb. Využijte našeho nabízeného ubytování. Jsme tím správným místem, pokud se chcete naučit něco o podnikání. Vyučujeme ty nejlepší elektrikáře. Obor zámečník je také v naší nabídce. Nabízíme kurzy pro profesionální elektrikáře. Umožníme vám vzdělání v oboru lakýrník. Neváhejte se přihlásit do oboru malíř. Pro naše strávníky připravujeme v naší jídelně každý den dostatek čerstvého ovoce i zeleniny. Z naší střední školy odejdete s dobrým vzděláním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní statek Humpolec

Nabízíme výuku probíhající v příjemném prostředí. Nechte se u nás zcela seriózně vzdělávat kvalitními zaměstnanci. U nás získáte znalosti z různých oborů. Zaměřujeme se na to, aby naši zaměstnanci byli dobře vyškolení. Ochota pomoci každému z našich studentů je pro nás důležitá. Naše vzdělávací instituce poskytuje také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola hospodářská a lesnická Frýdlant

Studium vás bude bavit v našem příjemném prostředí. Personál naší vzdělávací instituce může v případě zájmu nabídnout i poradenství. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Jsme maximálně znalí v oboru vzdělání. Jsme škola, která si dává záležet na velké ochotě. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Ladislav Pavlík - Školní statky

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostřední a vysoce kvalitní vzdělání. Našim studentům při vzdělávání zaručujeme serioznost. Vzdělávejte se v mnoha oborech a získejte více znalostí. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou vyškolení zaměstnanci, a v neposlední řadě především nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Ochota pomoci každému z našich studentů je pro nás důležitá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní statek Lanškroun, Dolní Třešňovec 21 - Školní statky

Pro své studenty jsme připravili příjemné prostředí. V naší instituci máme vzdělané zaměstnance s bohatými znalostmi. Využijte také naše poradenství v oblasti vzdělávání. Jsme ochotní vám pomoci s vašim vzděláním. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškolení tak, aby mohli odvádět kvalitní práci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní statek Klatovy

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a seriózní zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Nabízíme své znalosti při Vašem vzdělávání. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Na ochotě si u nás zakládáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní statek - Libverda

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. Jsme skuteční znalci v oblasti vzdělání. Serióznost vzdělávání Vám můžeme slíbit. U nás, v naší instituci, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Naše instituce poskytuje možnost vzdělávání vyškolenými zaměstnanci. Ve všem vám poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní statek

Naše instituce se zabývá vzděláváním, které probíhá v příjemném prostředí. Odborně vám poradíme. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou s vaším vzděláním. Vaše přání v rámci naší instituce vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Ochotu pracovníků naší vzdělávací instituce vám zaručujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední zemědělská škola Písek, Čelakovského

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce pravidelně pečují o interiéry naší budovy a vytváří tak příjemné a čisté prostředí plné souladu a harmonie. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost a kultivovaný projev našich zaměstnanců. Jsme odborníci na poradenství. Naši zaměstnanci mají dlouholeté znalosti. Dbáme na vyškolenost našich zaměstnanců. Učíme každého s velkou ochotou. Jsme škola pro podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku