Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Psychologické a psychiatrické ordinace

 

MUDr. Marie Foltýnová, psychiatr pro děti a dorost

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. Vážíme si všech našich klientů, každému proto nabídneme individuální přístup. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libor Chvíla, CSc.

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Poskytujeme odborné konzultaci na úrovni. Poskytujeme prvotřídní odbornou péči. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Starý, psychiatr

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. Postaráme se o individuální přístup ke každému z vás. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Gabriela Vaníková, psychiatr

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Postaráme se o individuální přístup ke každému z vás. V rámci zdravotnických služeb vám poskytneme i konzultace. V rámci našich služeb je vám k dispozici náš tým disponující vstřícností a ochotou. Doufáme, že vás zaujme nabídka odborné péče, kterou vám mohou věnovat naši lékaři. V naší dětské ordinaci vládne příjemná atmosféra.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marcela Bolková Janíková, psychiatr

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Naši zaměstnanci nabízí také konzultace S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Součástí naší služby je komplexní poradenství. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jarmila Martinů, psychiatr

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. V našem zařízené vám můžeme nabídnout odbornou zdravotnickou péči. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. U nás se dočkáte individuálního přístupu. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Máme široké znalosti v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Daniela Matějná, psycholog

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Rádi vám poskytneme konzultace. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Štefan Miško, psychiatr

Zaměřujeme se na bohatou nabídku zdravotnických služeb. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Naše zdravotnické služby vám zajistí individuální přístup. Pokud nebudete něčemu rozumět, nebojte se to s námi zkonzultovat. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat. V rámci našich služeb je možno využít rovněž odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Richard Bosák, psychiatr

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. V rámci našich komplexních služeb vám poskytneme i zdravotnické poradenství. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Ilona Friesová, psycholog

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. Nabízíme vám individuální přístup. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni. Naši odborníci využívají své znalosti při léčení svých pacientů. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Součástí našich služeb je poskytování poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku