Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Postgraduální a celoživotní vzdělávání

Postgraduální a celoživotní vzdělávání

 

Svět vzdělávání - síť místních center celoživotního vzdělávání

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Rádi Vám nabízíme pomoc našich vyškolených zaměstnanců. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství. Ochota pomoci Vám je nám vlastní. Ke každému z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INSTITUT Bazální stimulace, s.r.o.

V našem institutu se budete rádi vzdělávat a v našem příjemném prostředí se budete cítit jako doma. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Máme pro vás pouze vyškolené zaměstnance. Ochotně vám poskytneme potřebné vzdělání. Doplňte si potřebné znalosti u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola sociálně správní, Institut celoživotního vzdělávání Havířov, o.p.s.

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Poskytujeme zavedené služby poradenství v oboru vzdělávání. Nabízíme dlouholetou praxi se znalostmi. U nás, v naší instituci, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří Herman, vzdělávání

U nás je pro vás připraveno příjemné prostředí. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Naše ochota pomoci Vám je pro nás zásadní. Na první místo klademe znalost našeho personálu v oboru vzdělávání. Vedeme semináře na různá témata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů

U nás se můžete vzdělávat ve velmi příjemném prostředí. V naší instituci zaměstnáváme pouze adekvátně vyškolené pracovníky. Zaměstnanci naší instituce Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně vzdělávání v různých oblastech. Se seriózním přístupem ke vzdělávání se vám dostane bohatých znalostí. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalifikaci a zkušenosti našeho vždy ochotného personálu. Nezavírejte oči před poznáním a přijďte k nám prohloubit své znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Tomáš Straka, celoživotní vzdělávání

Nabízíme naše služby v příjemném prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci nabízí 100% služby. Naše vzdělávací instituce podporuje ochotu a serióznost našich zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Naše vzdělávací instituce se zaměřuje na serióznost. V rámci vzdělávání předáváme své bohaté znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hospodářská komora České republiky

Zkuste se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Přijďte využít i našich služeb poradenství. Zaměstnáváme jen dobře vyškolené zaměstnance. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy. Jsme škola pro podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Hovorka, celoživotní vzdělávání

Zlepšete si své vědomosti v našem příjemném prostředí. Vaše přání a veškeré požadavky u nás vždy ochotně vyřídíme. Přijďte k nám nabýt nové kvalitní znalosti. Ke svým klientům přistupujeme seriozně. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Zaměřujeme se na to, aby naši zaměstnanci byli dobře vyškolení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Francouzsko-český institut řízení při VŠE

Naše instituce nabízí příjemné prostředí. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Ke svým klientům jsme ochotní. Zabýváme se vzděláváním, kde nabízíme své znalosti. Naše vysoká škola nabízí možnost zajímavého studia.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junior Achievement, o.p.s.

Příjemné prostředí vytváříme speciálně pro vás. Tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce disponuje prvotřídními znalostmi a zkušenostmi. Využijte možnosti prohlédnout si naši mateřskou školu. V rámci naší základní školy vedeme děti ke vzájemné toleranci, důvěře a ohleduplnosti. Studentům naší střední školy poskytujeme kvalitní vzdělání. Jsme vysoká škola s dobrou pověstí. Jsme tím správným místem, pokud se chcete naučit něco o podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku