Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Poradenství v oblasti výživy

 

Helena Petrová, zdravá výživa

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Máme perfektní znalosti týkající se lidského těla a jeho reakcí. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Balneorehamedica, s.r.o.

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. U nás můžete využít také službu poradenství. Během konzultací vám pomůžeme dát váš život i zdraví opět do pořádku. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. Naše rehabilitační středisko je tu pro všechny, které trápí chronické bolesti či poúrazové potíže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aerobic CL - Andrea Loulová

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. Každý náš zákazník ocení naši odbornou péči. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Jan Holub - centrum redukce nadváhy

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Sjednejte si u nás také odborné zdravotnické konzultace. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. Zlepšete svou kondici díky našim výživovým poradcům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Šimoníková - program úpravy metabolismu

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Alena Urbánková - Infocentrum-Rega

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Na perfektní znalosti zdravotnických služeb si zakládáme. Nabízíme různé konzultace. Vyžadujete-li individuální přístup, jste u nás správně. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Hana Němcová - zdravá výživa

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Naše konzultace se změní váš život k lepšímu. Naše zdravotnické služby zahrnují taktéž odbornou péči pro vás. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Šepková, poradce

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! Doufáme, že vás zaujme nabídka odborné péče, kterou vám mohou věnovat naši lékaři. Naši výživoví poradci zlepší váš zdravotní stav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Daniela Šimůnková - poradenství v oblasti kondice

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Při poskytování služeb upřednostňujeme individuální přístup. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Poskytujeme systematickou odbornou péči. Zlepšete svou kondici díky našim výživovým poradcům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ctirad Hemelík - Hitton

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Můžeme vám slíbit individuální přístup ke každému z vás. Pacientům se zdravotním handicapem věnujeme zvláštní odbornou péči. Poskytujeme vám rovněž odborné konzultace. Při léčbě pacientů uplatňujeme své rozsáhlé znalosti. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku