Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Auto-Moto > Auto-moto služby > Pořadatelé auto-moto akcí

Pořadatelé auto-moto akcí

 

AV MOTO RACING

Naše nabídka v oblasti auto-moto zaujme každého motoristického nadšence. Nabízíme vám také zajištění automatické ovládání spojky pro vaše vozidla. Nabízíme pravidelné prohlídky vašeho vozidla. Rozvoz motorové nafty vlastní cisternou vám zajistíme i do vaší firmy. Vyzkoušejte naši další službu, a to sice provoz mycí linky. V naší provozovně nabízíme zákazníkům k prodeji motorovou naftu. S naší autokosmetikou můžete bezpečně udržovat svůj automobil v kondici. Novinkou u nás v autobazaru je sleva pro samoživitelky. V naší autoškole můžete využít možnosti platby kurzovného na splátky. Přinášíme možnost účastnit se našich přínosných přednášek z oblasti auto-moto. Naše autoškola nabízí mnoho služeb, mimo jiné i opakování opravných zkoušek. Využijte možnosti absolvování dopravně psychologických testů v naší autoškole. Hledáte tu správnou nabídku autodiagnostiky, jsme tu pro vás. Poskytujeme poradenství a opravy veškeré nefunkční autoelektroniky. U nás si nemusíte půjčit jen auto, ale dokonce i autosedačku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura Forsage, spol. s r.o.

Jsme firma, která se věnuje nabídce v oblasti auto moto. Pro vaše vozidla zajistíme automatické ovládání spojky (autoclutch). Naše služby se zaměřují na výhodné pravidelné prohlídky vozidel. Našim zákazníkům dovezeme naftu vlastní cisternou. Do sortimentu našich auto-motu služeb jsme zařadili provoz mycí linky. Mimo jiné služby a zboží nabízíme k prodeji také motorovou naftu. S naší autokosmetikou můžete bezpečně udržovat svůj automobil v kondici. Pro naše zákaznice, samoživitelky, máme připravené lákavé slevy. Nabízíme možnost zaplatit kurzovné na splátky. Přijďte na naši přednášku a už nebudete chtít odejít. Poskytujeme kompletní opakované opravné zkoušky. Zabýváme se výukou dopravně psychologických testů pro absolventy výuky. Autodiagnostika patří do nabídky našich služeb. Jistě vás zaujme naše nabídka opravy autoelektroniky. Naše půjčovna vám ráda nabídne i dětské autosedačky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Automotodrom Brno, a.s.

Naše nabídka v oblasti auto moto je velice široká. Díky zařízení autoclutch je spojka ovládána automaticky. Jsme významnou společností nabízející pravidelné prohlídky vozidel. Zajišťujeme také rozvoz motorové nafty vlastní cisternou. Specializujeme se na čištění aut v naší mycí lince. Naší hlavní specializací je prodej motorové nafty. To nejlepší pro váš vůz je naše autokosmetika. V naší autoškole máme připravené slevy i pro samoživitelky. Kurz nemusíte hradit najednou, poskytujeme výhodné kurzovné na splátky. Chcete-li se dozvědět více, navštivte naše přednášky. Naše autoškola Vám nabízí možnost opakování opravných zkoušek. Využijte možnosti absolvování dopravně psychologických testů v naší autoškole. Nabízíme vám i možnost autodiagnostiky. V oblasti oprav autoelektroniky jsme skutečnými specialisty. Na naši půjčovnu dětských autosedaček se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MOTO KLUB KYJOV v AČR

Naše společnost je profesionálem v oblasti nabídky zboží auto moto. Nabízíme vám nejen moderní vybavení, ale také šikovné ruce našich techniků. O vaše vozidlo se postará náš tým profesionálních mechaniků. Pokud potřebujete v rychlosti zajistit auto-moto služby, obraťte se na nás. Dobrá cena je tím, čím vás rádi překvapíme. Rádi vám poskytneme naše kvalitní prostředí. Našim klientům zajistíme oblíbené auto-moto služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TUNING CLUB PRAGUE

Jsme firmou poskytující služby, které zahrnují též nabídku v oblasti auto moto. Díky zařízení autoclutch je spojka ovládána automaticky. Chcete-li mít lepší motocykl, čtyřkolku či skútr, obraťte se na náš tuningový prodej. Postaráme se o pravidelné prohlídky vašeho vozu. Nabízíme rozvoz motorové nafty vlastní cisternou. Provozujeme mycí linku, která myje šetrně a přesto s dokonalým výsledkem. Pro naše zákazníky jsme připravili prodej motorové nafty. Zaměřujeme se na prodej autokosmetiky. Pro matky samoživitelky nabízíme slevy z kurzovného. Kurz nemusíte hradit najednou, poskytujeme výhodné kurzovné na splátky. Přinášíme možnost zajištění poutavých přednášek v oblasti auto-moto. Nabízíme důkladnou přípravu na opakované opravné zkoušky. Pokud se chcete stát řidičem z povolání, využijte možnosti udělat si dopravně psychologické testy u nás. Autodiagnostika je také v nabídce našich služeb. V naší nabídce je nyní také oprava autoelekroniky. Naše půjčovna vám ráda nabídne i dětské autosedačky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Hefner, reklamní činnost

Nechte nás zařídit vám jakékoli služby v oblasti auto-moto. Montujeme do aut automatické ovládání spojky (autoclutch). Nabízíme spolehlivé služby v oblasti pravidelných prohlídek vozidel. Rozvoz motorové nafty firmám vlastní cisternou je jednou z mnoha našich služeb. Poskytujeme služby profesionálního čištění aut v naší mycí lince. Nabízíme k prodeji také motorovou naftu. Skvělé ceny naší kvalitní autokosmetiky vás inspirují k nákupu. Zavděčit se všem zákazníkům je pro nás důležité, proto nabízíme také slevy pro samoživitelky. Pokud si nemůžete dovolit zaplatit řidičské oprávnění najednou, přijďte k nám - rádi se s Vám domluvíme na platbě kurzovného na splátky. Máte možnost účastnit se našich zajímavých přednášek z oboru auto-moto. Provádíme kompletní výuku na řidičské oprávnění nebo opakované opravné zkoušky pro ty, kteří neuspěli. Zabýváme se činností v oblasti dopravně psychologických testů. Využijte výhodné nabídky provedení autodiagnostiky. V naší nabídce je nyní také oprava autoelekroniky. Nechce se vám stále utrácet za nové dětské autosedačky, půjčte si ji u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

2001, s.r.o.

Čekají na vás specialisté s nabídkou v oblasti auto moto. Na rozdíl od jiných servisů nabízíme majitelům aut seriózní přístup. Jsme moderní firma, která nabízí auto-moto služby. Díky našim znalostem jsme schopni vám zajistit v oboru auto-moto profesionální služby. Vaše auto dokážeme opravit skutečně rychle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Seven Promotion, spol. s r.o.

S námi si můžete vybírat ze široké nabídky produktů i služeb v oblasti auto-moto. Montujeme do aut automatické ovládání spojky (autoclutch). Poskytneme vám pravidelné prohlídky motorového vozidla za přijatelnou cenu. Až do místa vaší firmy vám dovezeme motorovou naftu naší vlastní cisternou. Po využití provozu naší mycí linky bude vaše auto vypadat jako nové. Zabýváme se prodejem motorové nafty. Využijte možnost zakoupení autokosmetiky, kterou nabízíme. Naše autoškola nabízí slevy pro samoživitelky. Máte finanční problém, nevadí, u nás můžete kurzovné hradit na splátky. Naše autoškola realizuje přednášky, praktická cvičení a jízdy. Přijďte si k nám zopakovat svou opravnou zkoušku. Naše společnost vám zajistí veškeré dokumenty k dopravně psychologickým testům a jejich závěrečným zkouškám. Využijte naší výhodné nabídky autodiagnostiky. Jsme profesionály v oblasti oprav autoelektroniky. Myslete na své nejmenší a zapůjčte jim u nás dětskou sedačku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

o.s.opelclubrenbau

Máme atraktivní nabídky v oblasti auto moto. Naše autoškola nabízí slevy pro samoživitelky. Pro opravu vašeho vozu vám seženeme levné autodíly. Zajišťujeme prodej použitých náhradních dílů na veškeré značky vozů. U nás vám nabídneme k prodeji také kvalitní autokosmetiku. Námi prodávanou motorovou naftu můžete nalít do každého auta jezdícího na diesel. Naši klienti mohou využít také kompresor. Zajišťujeme provoz mycí linky. Firmám nabízíme rozvoz motorové nafty naší vlastní cisternou. Naše firma nabízí výhodné financování. K zajištění správného chodu vašeho vozu vám provedeme pravidelné prohlídky. S naším automatickým ovládáním spojky budete moci vaši spojku ovládat o něco komfortněji. Nabízíme kurzovné na splátky bez navýšení. Chcete-li se dozvědět více, navštivte naše přednášky. Připravíme vás na opravné zkoušky, které zde můžete i vykonat. V naší půjčovně vám poskytneme i dětskou autosedačku. Půjčujeme vozidla s veškerým pojištěním. Jsme vyhledávanou společností v oblasti oprav autoelektroniky. Autodiagnostika je také v nabídce našich služeb. Nabízíme mimo jiné prodej náhradních dílů na všechny vozy. Prodej náhradních dílů je hlavní naší činností. Najdete u nás i službu prodeje hliníkových disků. S potěšením vám představujeme naši nabídku v oblasti prodeje litých disků. U nás si můžete pořídit i ocelové disky. Prodáváme i plechové disky. Zajišťujeme doučování na dopravně psychologické testy pro řidiče. Nabízíme lakovací materiál k prodeji.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dalibor Šíma

Nabízíme velký sortiment zboží v oblasti auto moto. Užijte si přesnější a komfortnější ovládání pedálu spojky díky našemu autoclutch. Zajistíme vám pravidelné prohlídky vašeho vozidla. Jestliže potřebujete zařídit rozvoz motorové nafty firmám, nabízíme vlastní cisternu. Jistě oceníte provoz mycí linky. Zaměřujeme se na prodej motorové nafty. Máme na prodej různé druhy autokosmetiky, rádi vám poradíme. Samoživitelky u nás mají možnost slev na naše auto-moto služby. Umožňujeme kurzovné uhradit formou splátek. Máme k dispozici specialistu na přednášky všech možných typů. Zajišťujeme opakované opravné zkoušky pro absolventy řidičského oprávnění. Zprostředkujeme vám dopravně psychologické testy na zkoušky. Autodiagnostika patří do nabídky našich služeb. Jsme autoservis poskytující opravu autoelektriky. Půjčujeme několik druhů a velikostí dětských autosedaček.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku