Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Pečovatelské služby

 
 

Saša Vidovič-pečovatel

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. U nás najdete příjemné prostředí a odbornou péči na vysoké úrovni. Směrodatný je u nás vstřícný a individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zuzana Malečková/pečovatelka

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. Zaručujeme vám ochotu našich zdravotnických pracovníků. Využijte naši zdravotní péči, kterou poskytujeme velmi odborně. Využijte naši nabídku na konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Andrea Petráková-péče o dítě

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. Garantujeme vám konzultace k vašemu zdravotnímu stavu. Ke každému nákupu u nás přistupujeme individuálně. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GERIA-pečovatelská služba

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Nebojte se konzultace s námi. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči. Zabýváme se problémy moderní ortopedie. Provádíme rehabilitace po operačních zákrocích a tím pomáháme vašemu rychlejšímu návratu do života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Jarošová Pečovatelské služby

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici. V oblasti zdravotnických služeb se u nás vždy setkáte s ochotou. Zdravotní služby poskytujeme dle individuálních potřeb jednotlivých klientů. Poskytujeme vstupní konzultace s odborným vyšetřením celé postavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdenka Andělová/pečovatelka

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. U nás můžete požádat i o konzultace. Individuální přístup k pacientům je jednou ze silných stránek naší firmy. Přijďte si k nám pro odbornou zdravotnickou péči. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zlatuše Rybářová Vaše sestra

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Garantujeme vám kvalitní odbornou péči. Poskytujeme odborné konzultace. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Pro klienty je důležitý náš individuální přístup. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Šeborová pečovatelské služby

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Odborné poskytování zdravotnického poradenství vám jistě přijde vhod. Jsme specialisté na odbornou péči. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný. Provádíme rehabilitace po operačních zákrocích a tím pomáháme vašemu rychlejšímu návratu do života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrační centrum Zahrada v Praze 3

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. U nás můžete využít také službu poradenství. Dokážeme skvěle využít své znalosti ve zdravotnických službách. Poskytujeme také konzultace v oblasti zdravotnických služeb. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura Květa-pečovatelské služby

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme. Naši odborníci vám nabízí nejen osobní poradenství. Individuální přístup ke klientům je u nás zajištěn. Poskytneme vám i odborné konzultace. Zajišťujeme pro vás kvalitní odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku