Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Pečovatelské služby

 
 

Ubytování Marie Vrzáková

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. V rámci poskytování ošetřovatelské péče se v našem zařízení snažíme přistupovat ke každému klientovi vždy individuálně. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gerontologické centrum - intenzivní rehabilitace

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Na perfektní znalosti zdravotnických služeb si zakládáme. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. Námi poskytnutá rehabilitace vám pomůže od vašich problémů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Říčany

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Nakupujte u nás, poskytneme vám konzultace. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Individuální přístup ke klientům je u nás zajištěn. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Basíková - Pečovatelské služby

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Základem našeho úspěchu jsou dokonalé znalosti. Upřednostňujeme možnost individuálního přístupu k našim pacientům. Naši odborníci budou ochotně řešit vaše záležitosti. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Vodvárka - zdravotní pomoc

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Využijte naši nabídku na konzultace. Odborné poskytování zdravotnického poradenství vám jistě přijde vhod. U nás uplatňujeme ve vztahu k zákazníkům především individuální přístup. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martina Grolbertová Zajišťování zdravotnických služeb

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Naši odborníci vám zajistí poradenství v oblasti zdravotnických služeb. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout osobní konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Gábová Pečovatelské služby

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! Svým pacientům se budeme věnovat individuálně. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro seniory Slunečnice

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! S naší firmou máte garanci individuálního přístupu. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ADAMUS, s.r.o.

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Využijte naši nabídku na konzultace. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Základem naší práce je individuální přístup. V příjemném prostředí naší kliniky o vás budou pečovat milé sestřičky. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro seniory Ďáblice

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb. V našem zařízení máte jistotu odborné péče. Naše znalosti neustále zdokonalujeme. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Rehabilitační cvičení provádějí zkušení pracovníci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku