Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Pečovatelské služby

 
 

Domov pro seniory Sokolnice

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Pokud vyžadujete individuální přístup, rozhodně naplníme vaše představy. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Kyjov - Dům pokojného stáří

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Jestliže potřebujete poradenství ve zdravotnických službách, využijte naší nabídky. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní centrum domácí péče České Republiky

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. V rámci zdravotnických služeb vám poskytneme i konzultace. S radostí a ochotou vám pomůžeme v rámci poskytovaných zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Kobylisy

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. Naše služby zahrnují i kvalifikovanou odbornou péči. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Vážíme si všech našich klientů, každému proto nabídneme individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro seniory Krč

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Poskytujeme konzultace pro naše klienty. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici. U nás můžete kdykoli vyhledat odbornou péči. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Vyžadujete-li individuální přístup, jste u nás správně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pečovatelská služba Prahy 6

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. Součástí naší služby je též odborná konzultace. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí. Naše zdravotnické služby vynikají díky kvalitě a individuálnímu přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Praha 6

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Doufáme, že vás zaujme nabídka odborné péče, kterou vám mohou věnovat naši lékaři. U nás budete příjemně překvapeni individuálním přístupem. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. Máte možnost využívat i služeb zdravotnického poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Galium - domácí péče, s.r.o.

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. Chceme, aby jste díky našim konzultacím měli dostatečné informace. Naším cílem je odborná péče a kvalitní služby pro vás. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Naši klienti oceňují především individuální přístup našich odborníků. U nás máte možnost využít poradenství. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olga Vaníčková - AGLO

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Poskytujeme individuální přístup vůči všem našim klientům. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Nebojte se konzultace s námi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Praha 4 - Háje

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Dbáme zejména na příjemné prostředí. Ručíme vám za individuální přístup ke každému z pacientů. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Nabízíme domácí ošetřovatelskou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku