Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Pečovatelské služby

 
 

Lucie Hudečková - pečovatelka

Zaměřujeme se na bohatou nabídku zdravotnických služeb. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. U nás budete příjemně překvapeni individuálním přístupem. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Kosmonautů

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Konzultace jsou nezbytným předpokladem pro volbu vhodné námi nabízené procedury. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Všichni klienti u nás mají nárok na odbornou zdravotnickou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Mikuláškovo nám.

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. Naši zaměstnanci nabízí také konzultace Máme perfektní znalosti týkající se lidského těla a jeho reakcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Naděje - sdružení pro pomoc handicapovaným občanům

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Odbornou péči provádíme v celém rozsahu. Poskytujeme individuální přístup vůči všem našim klientům. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov penzion pro důchodce Foltýnova

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. Poskytneme vám i odborné konzultace. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. V našem zdravotnickém zařízení preferujeme individuální přístup ke klientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Darja Martincová - pečovatelka

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Součástí naší služby je též odborná konzultace. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Naše zařízení zajišťuje také odbornou ošetřovatelskou péči nemocným osobám. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov penzion pro důchodce Okružní

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení. Nakupujte u nás, poskytneme vám konzultace. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov penzion pro důchodce Podpěrova

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Nabízíme různé konzultace. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. Poskytujeme odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libuše Pražanová - ošetřovatelka

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro seniory Kociánka

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Odbornou péčí, kterou poskytujeme, rozhodně nebudete zklamáni. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku