Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Pečovatelské služby

 
 

Božena Zábranská - zdravotní sestra

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Naše znalosti jsou rozšiřované také díky zážitkům z praxe. Svým klientům garantujeme individuální přístup. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. S nákupem vám pomůže možnost konzultace přímo u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Bystřice pod Hostýnem - Charitní domovinka

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. S radostí a ochotou vám pomůžeme v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Garantujeme vám individuální přístup. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství. Poskytujeme také konzultace. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Yveta Stachová - Pečovatelské služby

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Zákazníkům nabízíme individuální přístup. Na konzultaci u nás se budete těšit. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. Garantujeme odbornou péči v rámci námi poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludmila Fojtíková- Pečovatelské služby

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Svěřte se do odborné péče, kterou vám budou poskytovat naši odborníci. V rámci našich služeb je vám k dispozici náš tým disponující vstřícností a ochotou. S naším individuálním přístupem jsou klienti spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita sv. Vojtěcha Slavičín - Charitní ošetřovatelská a pečovatelská služba

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Stále se snažíme vzdělávat a rozšiřovat tak naše znalosti. Náš personál je profesionální a ochotný. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého. Náš dětský lékař nabízí kvalitní zdravotnické služby dětem a dorostu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irena Dušková- Pečovatelské služby

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Objednejte se k nám na konzultace. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky. Oslovte nás ohledně zprostředkování odborné zdravotnické péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dotek, o.p.s.

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. Můžete si u nás vybrat z několika oblastí odborné péče. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. V rámci poskytování zdravotních služeb uplatňujeme individuální přístup. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Valašské Klobouky

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Můžete s námi konzultovat cokoliv. Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlastimil Vajďák - Pečovatelské služby

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Naše konzultace vám pomohou s nákupem. Poskytujeme odbornou péči nejen v našem zařízení. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vocelová Anna - geriatrická péče

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Všem pacientům nabízíme individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku