Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Pečovatelské služby

 
 

Charita sv. Rodiny Nový Hrozenkov - Charitní pečovatelská a ošetřovatelská služba

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. V našem zdravotnickém zařízení preferujeme individuální přístup ke klientům. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. V našem zařízení máte jistotu odborné péče. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. Před každým námi prováděným zákrokem by měla proběhnout konzultace s příslušným lékařem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců U Zlatého kohouta

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hanusová Květoslava - domácí ošetřovatelská péče

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Odborné konzultace v rámci našich služeb nejen v oblasti zdravotnictví jsou naší prioritou. I vy můžete využít naši odbornou péči. Díky individuálnímu přístupu se u nás můžete cítit příjemně. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro seniory Horní Stropnice

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup. Poskytujeme kvalitní ošetřovatelskou péči, která je orientována nejen na pacienta, ale i na příbuzné a blízké. Provozujeme moderně vybavený domov důchodců s lékařským dohledem. Podstupte u nás rehabilitační procedury.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro seniory Chvalkov

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Jsme schopni vám zajistit osobní konzultace. Naše znalosti zdravotnictví z nás dělají odborníky. Odborná péče našich zdravotníků je u nás zaručena. Ošetřovatelská péče je v našem domově seniorů zajišťována dvacet čtyři hodin denně odborně způsobilým personálem. V našem domově důchodců prožijete důstojné stáří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renata Zacharová - Agentura domácí péče Světlo

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Naše zařízení zajišťuje také odbornou ošetřovatelskou péči nemocným osobám. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Svým klientům garantujeme individuální přístup. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Machová Dana - Pečovatelské služby

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petra Kumherová - Pečovatelská služba

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Nabízíme poradenství s individuálním přístupem. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavla Šimečková - Pečovatelské služby

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. K našim službám patří také odborná ošetřovatelská domácí péče. Provozujeme ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Vošahlíková -Pečovatelské služby

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. Každá konzultace u nás vám přinese něco nového. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností. Poskytujeme systematickou odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku