Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Pečovatelské služby

 
 

Péče o seniory, hlídání dětí - Ariana Parýzková

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb. Konzultace patří mezi další služby, které nabízíme. S individuálním přístupem ke každému klientovi máme rozhodně lepší výsledky. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nataša Laskovská, pečovatelské služby

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Nabízíme zdravotnické služby s individuálním přístupem. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Senior servis

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Poskytování odborné péče je součástí služeb našeho zařízení. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Nebojte se k nám přijít na konzultace. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Na naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion pro důchodce

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnických služeb dokážeme perfektně využít své znalosti. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Poskytujeme odborné konzultace. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeňka Cencková, překladatelské služby

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Každému klientovi nabízíme individuální přístup. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Český Těšín

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. I vy můžete využít naši odbornou péči. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Naše znalosti zdravotnictví z nás dělají odborníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludmila Kokšová, zdravotní péče

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Ručíme vám za individuální přístup ke každému z pacientů. Sjednejte si u nás také odborné zdravotnické konzultace. Naši odborníci vám nabízí nejen osobní poradenství. V případě potřeby vám rádi zajistíme odbornou zdravotní péči. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Simona Milatová, pečovatelská služba

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Oslovte nás ohledně poskytování odborné zdravotnické péče. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Uršula Slowiková, pečovatelské služby

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Individuální přístup je nám vlastní. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov penzion pro důchodce Vychodilova

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte. Objednejte se také k odborné zdravotní konzultaci. Dbáme zejména na příjemné prostředí. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku