Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Písek

 

Knihovna Prácheňského muzea v Písku

Naše vzdělávací instituce vám nabízí učebny s příjemným prostředím. Naši zaměstnanci jsou ochotní. Vedení naší vzdělávací instituce zajistilo dostatek zkušeného personálu s požadovanými znalostmi, díky kterému poskytujeme vzdělání na vysoké úrovni. S naším poradenstvím jsou klienti nadmíru spokojeni. Využijte prostory knihovny ke studiu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Prácheň - Centrum podpory celoživotního vzdělávání

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. U nás se dočkáte i kvalitního vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Územní odbory Písek

Státní úřady jsou Vám otevřeny pro Vaše potřeby. Naším hlavním cílem při vyřizování stížností je přiměřená ochrana osob. Zveme vás na návštěvu během otevíracích úředních hodin. V oblasti státní správy Vám rádi poradíme. Pracujeme na vyřízení vašich žádostí. Policie je připravena Vám pomoci v jakékoli situaci. Naše kriminální policie tu je pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Helena Oroszová, Snack bar

Přijďte ochutnat jídlo z našeho rychlého občerstvení. Náš podnik nabízí to nejlepší občerstvení. Na ochotu zaměstnanců našeho rychlého občerstvení se můžete spolehnout. Neváhejte ochutnat naše pokrmy z čerstvých surovin. Naše rychlé občerstvení nabízí příjemné prostředí. Na přípravu jídla velmi dbáme. Připravujeme občerstvení s důrazem na jeho chutnost a kvalitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní soud v Písku

Zabýváme se provozem státního úřadu. Zabýváme se vyřizováním stížností. Záleží nám na vaší spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti státní správy. Zabýváme se odborným vyřizováním vašich žádostí. Neváhejte využít ochoty našich pracovníků. Podívejte se na úřední hodiny, během kterých jsou otevřena naše pracoviště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce v Písku

Náš státní úřad se orientuje na klienta a jeho potřeby. Záleží nám na vaší spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti státní správy. Naši úředníci mají v popisu práce i vyřizování Vašich žádostí. Pomůžeme vám kdykoli během úředních hodin. Jednou z našich činností je také vyřizování stížností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čedok, a.s.

Nabízíme velký výběr pobytů u moře v nejrůznějších destinacích za atraktivní ceny. Naši spokojení klienti si u nás zakoupili zájezd sestavený na míru jejich přáním a požadavkům. Nabídka našich eurovíkendů je mezi našimi zákazníky velmi oblíbená. Přicházíme také s nabídkou výhodných letních pobytů. Prodáváme velmi levné letenky. Využijte místní dopravy s našimi jízdenkami. V naší nabídce jsou sportovní, jezdecké, turistické, poznávací, cyklistické a golfové pobyty včetně aktivní dovolené u moře. Zaručujeme Vám spokojenost s našimi poznávacími zájezdy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Indická restaurace Tandoor

Nabídka indických specialit nebo vegetariánských pokrmů. K dispozici je kuřácký salónek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LUKA racing

Naše firma disponuje širokou škálou služeb v oblasti autodopravy. Nabízíme služby vysoké kvality. Naše přepravní firma je v serióznosti jednička na trhu. Naši zaměstnanci vždy odvedou kvalitní práci, důsledně dbají na dodržení stanovených termínů a rychlost dodání. Přepravujeme zvířata různými typy vozů. Snadno pro Vás zajistíme i odborné služby mezinárodní dopravy a přepravy. Při vnitrostátní dopravě zajišťujeme pro naše klienty hlavně rozvozy zboží v rámci ČR.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská myslivecká jednota okresní myslivecký spolek Písek

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Naším koníčkem jsou kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku