Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Písek

 

České dráhy a.s.

Na naši firmu se můžete obrátit kdykoliv, když potřebujete zajistit autodopravu. Ohledně dopravy a přepravy vás nadchneme našimi silničními službami. Naprosto seriózní jednání je pro nás zásadní. Zabýváme se dopravními a přepravními službami a rychle reagujeme na vaši poptávku. Pracujeme na zvyšování kvality. Jsme profesionálové a máme znalosti důležité pro tuto práci. Věnujeme se také službám v oblasti železniční dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SELGEN, a.s.

Věnujeme se službám v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. V naší instituci je zaručena pečlivost. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Ochota je v naší instituci samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední zemědělská škola Písek

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Přijďte si prohlédnout naši základní školu. Využijte možnosti mimořádného vzdělání na naší střední škole. Jídelna je součástí naší instituce. Zapište se do našeho oboru o podnikání. V naší instituci můžete navštívit také knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Edvarda Beneše

Příjemné prostředí naší instituce je připraveno na vaši návštěvu. Možnost odborného poradenství v oboru vzdělávání jistě oceníte. Svěřte se do našich rukou a vaše znalosti nabudou na objemu. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají kultivovaný projev a příjemné vystupování. Každý rodič ocení služby naši základní školy. Jídelna je součástí naší instituce. Náplní naší družiny jsou mimoškolní aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finanční úřad Písek

Jsme jedním ze státních úřadů. Náš státní úřad se pro občany otevírá jen v době úředních hodin. S ochotou vám dokážeme poradit. Při vyřizování žádostí dodržujeme nařízené postupy. Pověření lidé našeho úřadu občanům poskytnou poradenství ohledně státní správy. Spolehlivě vyřizujeme podané stížnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konfederace politických vězňů České republiky

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Naši členové mají možnost společného setkávání. Seriózní chování je pro nás zásadní. Zabýváme se realizováním výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RADAVA-Rekreační zařízení

Poradíme Vám s čímkoli díky našim znalostem v oblasti cestovních služeb. Garantujeme Vám serióznost služeb. Vaši dovolenou naplánujeme perfektně a ochotně. Pro naše zákazníky jsme zárukou kvality, maximálního servisu a dovolené bez starostí. Rádi bychom poukázali na kvalitu našich služeb. Zákazníkům nabízí naše cestovní kancelář, která je řádně pojištěna, mnoho zájezdů za atraktivní ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga, Písek- domov mládeže

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. S našimi znalostmi můžete počítat kdykoli budete potřebovat. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství pro obor vzdělávání. Neváhejte využít i možnosti ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

O.K.Grill

Naše společnost, která provozuje rychlé občerstvení, důsledně dbá na kvalitu připravovaných pokrmů. V našem občerstvení se na vás již těší příjemná obsluha. Obslouží vás milý personál v příjemném prostředí. V rámci našeho rychlého občerstvení prodáváme širokou škálu jídel. U nás vaříme jen z čerstvých surovin. Kvalitu u nás poznáte na první pohled.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Rychtář - Srdíčko

I rychlé občerstvení může být kvalitní a chutné. Naše občerstvení představuje kvalitu za příznivou cenu. Užijte si svůj čas u nás v příjemném prostředí. Přijďte si vybrat nápoje z naší nabídky. Vždy vám ochotně připravíme dobré jídlo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku