Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Písek

 

Invia - cestovní agentura

Ochota našich zaměstnanců je samozřejmostí. Vyberte si zájezd z naší bohaté nabídky a užijte si dovolenou bez starostí. U nás se můžete spolehnout na maximální serioznost. Můžete se spolehnout, že jsme pojištěni dle zákona. Snadno Vám zajistíme nejvyšší kvalitu našich služeb. Naše last minute zájezdy jsou velmi oblíbené a cenově dostupné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní státní zastupitelství Písek

Náš státní úřad je ochotný vám se vším pomoci. Naším hlavním cílem při vyřizování stížností je přiměřená ochrana osob. Na vyřizování žádostí zaměstnáváme ty největší odborníky. Ochotně vám pomůžeme s domáháním vašich práv. Obraťte se na nás ohledně stíhání nebezpečných osob.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Albrechtice nad Vltavou

Příjemné prostředí vytváříme pro všechny. Využijte také naší nabídky osobního poradenství. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. Ze seriózního přístupu v rámci naší instituce budete opravdu maximálně nadšení. K dispozici je vám naše jídelna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Infocentrum Zvíkovské Podhradí

Naše firma se specializuje na služby turistům. Ochota je službou pro turisty, která je u nás vždy na prvním místě. Všechny destinace, které turistům nabízíme, skvěle známe. S našimi službami pro turisty budete spokojení. Z našeho seriózního a vstřícného přístupu bude každý turista opravdu maximálně nadšení. Využijte naše komfortní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Infocentrum Písek, informační centrum.

S našimi službami turistům poznáte ty nejlepší památky. Snažíme se, aby byl každý turista s našimi službami maximálně spokojený. Poskytneme Vám turistické služby v kterémkoliv regionu. Nabízíme jednostranné i oboustranné kopírování. Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování. Pro naše klienty pořádáme zajímavé a nezapomenutelné výlety. U nás se dorozumíte v různých světových jazycích, mimo jiné francouzsky. Dorozumíte se u nás i italsky. V ruštině jsou u nás turistům připraveny všemožné služby a informace. Naše služby poskytujeme pro všechny česky hovořící turisty. Mluvíte-li jakoukoliv řečí, u nás se vždy domluvíte anglicky. U nás se dozvíte vše potřebné i v německém jazyce. Zajišťujeme průvodcovské služby. V našem informačním centru jsme pro turisty připravili důležité informace a rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bankovní institut vysoká škola, a.s.

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Vzdělávání, které poskytujeme, je velmi seriozní. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní. Personál naší vzdělávací instituce je schopen díky svým kvalitám poskytnout vzdělání i poradenství na úrovni. Pomůžeme vám rozšířit si znalosti. Pro naši vzdělávací instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Nabízíme vzdělávání na bakalářské úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svobodová Olga, dětské tábory.

V naší cestovní kanceláři můžete využít odborné znalosti našich profesionálů. V popředí naší nabídky najdete vždy seriózní služby. Ochotu nabídnout to nejlepší Vám můžeme zaručit. Letní dovolenou v nejrůznějších destinacích vám pomohou vybrat zaměstnanci naší pobočky. Naši spokojení zákazníci doporučují nabídku našich zájezdů vytvořenou hlavně pro děti. Vaše děti zažijí na dětském táboře skvělé léto.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola Písek .

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí pro všechny své studenty i návštěvníky. Pouze vyškolení zaměstnanci jsou pro vás zárukou kvality. Činností naší vzdělávací instituce je předávání znalostí všem věkovým kategoriím. Ze seriózního přístupu v rámci naší instituce budete opravdu maximálně nadšení. Naše jídelna vaří chutná a výživná jídla. Přihlaste se do našeho oboru a staňte se truhlářem. Neváhejte využít i možnosti ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Písek - Odbor školství a kultury

S naším vedením samosprávy stále rozvíjíme naši oblast. Na našem úřadě je poskytováno poradenství. Ochotu našich pracovníků Vám garantujeme. Běžně pro Vás máme otevřeno během úředních hodin. Koordinujeme vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Mirotice - Sociální odbor

Vybrané úkony veřejné správy vám kvalitně poskytne naše samospráva. U našeho úřadu můžete počítat s ochotou. Naši zaměstnanci vám poskytnou i poradenství. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním žádostí. Kdykoliv se vám může přihodit něco, po čem nebudete mít dostatečné příjmy na udržení živobytí, proto můžete zažádat o pomoc v hmotné nouzi. Vysvětlíme vám výhody a nevýhody sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku