Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Písek

 

Státní okresní archiv Písek

Naše instituce vám nabízí kvalitní vzdělávání vykonávané v příjemném prostředí. Na první místo klademe znalost našeho personálu v oboru vzdělávání. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Ujišťujeme Vás, že naše instituce je velice seriozní. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou naši vyškolení zaměstnanci. Zaručujeme vám kvalitní poradenství v oblasti vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský domov, MŠ, ZŠ.

Poskytneme vám naše služby ve velmi příjemném prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci udělají pro vaše vzdělávání vše. Ujišťujeme Vás, že naše instituce je velice seriozní. Díky našemu vzdělávání budete mít větší znalosti. Ke svým klientům jsme ochotní. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle vysoké kvality poskytovaného vzdělání i vysokou úroveň odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Švandy Dudáka

Nabízíme mnoho druhů jídel. Zaměřujeme se na širokou nabídku nápojů. V nabídce nealkoholických nápojů našeho motorestu najdete minerálku, limonády i kávu a čaj. Ochutnejte naše alkoholické drinky. Nabízíme prostory k uspořádání oslavy. V našem motorestu Vám připravíme i raut.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest Podolí

Přijďte si k nám vybrat z našich chutných jídel, která nabízíme. Prodáváme nápoje různých druhů. Na naše občerstvení nebudete dlouho čekat. Kvalita všech služeb je pro nás velmi důležitá. Dejte si před cestou nealkoholický nápoj. V nabídce alkoholických nápojů našeho motorestu najdete pivo, víno i destiláty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub rozvedených otců

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Naši činnost tvoří také poradenství. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov mládeže a Školní jídelna Písek

Pro naše studenty máme připravené příjemné prostředí. Můžeme vám garantovat vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Naši vzdělávací činnost provádíme vždy s ochotou. Se seriózním přístupem ke vzdělávání se vám dostane bohatých znalostí. Neváhejte využít našich bohatých znalostí. Když se obrátíte na naši vzdělávací instituci, rádi vám poradíme v různých oblastech. Nabízíme ubytování pro dojíždějící studenty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Písek

Náš státní úřad v rámci své činnosti zajišťuje řadu prospěšných aktivit a činností. Máme pravidelně otevřeno během úředních hodin. Poradenské služby vám jako našemu klientovi poskytujeme automaticky. Zabýváme se vyřizováním stížností. Naše pobočka policie hlídá určitou samosprávní oblast. Zajišťujeme veřejný pořádek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Protivín

I vy oceníte služby našeho úřadu. K našim službám patří také vyřizování žádostí všeho druhu. Neváhejte oslovit náš úřad, rádi Vám poradíme. Jsme státní organizace, která se zaměřuje na vyřizování stížností od občanů. V nouzové situaci můžete požádat o pomoc policii. Přijímáme stížnosti týkající se nedodržování veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní policie Kovářov

Poskytujeme bohatou nabídku služeb. Během poradenství vám poradíme s vašimi žádostmi. Sepisujeme a vyřizujeme vaše žádosti. Všichni občané mohou využít nabízených služeb policie. Plníme funkci ochrany veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Písek

Zajistili jsem pro vás příjemné prostředí. Můžete také využít našeho osobního poradenství. Serióznost je vždy prioritou naší instituce. Díky nám se budete moci chlubit svými znalostmi. Ochotu poradit vám se studiem od nás můžete očekávat. Naši vyškolení pracovníci vám rádi předají své zkušenosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku