Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Plzeň-město

 

Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů v České republice

Jsme tou správnou volbou, pokud chcete oživit svůj duchovní život. Pomůžeme vám s duchovním myšlením na cestě k bohu. Můžete se na nás obrátit, potřebujete-li v nouzi pomoci. Nabízíme možnost duchovní vyrovnanosti cestou našich služeb. Rádi Vás uvítáme při společných setkáváních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Územní pracoviště Plzeň

Naše politická strana vám nabízí účast na politickém životě. Věnovali jsme velké úsilí tomu, jak srozumitelně popsat cíle naší politické strany. Naši kandidáti prokazují dobré znalosti regionů, za které kandidují. Naše strana se vyznačuje velkou otevřeností. Při spolupráci s představiteli naší politické strany budete spokojeni s jejich ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Křesťanské středisko pomoci ENA

Poskytujeme možnost sociální pomoci. Díky příspěvkům a ochotě našich pracovníků jsme mohli pomoci v mnoha oblastech. Pomáháme na organizovaných setkáních. Ručíme za serioznost. Pokud jste v nouzi, poskytneme vám pomoc. Využijte i možnosti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pracoviště v Plzni

Naše strana je ta správná, pokud se chcete účastnit politického života. Na ochotu členů naší politické strany se můžete spolehnout. Jsme jednou z politických stran, na kterou se můžete spolehnout díky znalostem z politického fungování. Zajistíme, aby naše cíle byly srozumitelné. Každý volič, který otevřeně vyjadřuje podporu naší politické straně, je našim důležitým partnerem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní památkový ústav

Naši nabídku účastnit se politického života může využít každý člen strany. V programu naší strany najdete jen srozumitelné cíle. Jsme otevřeni novým názorům. Naše politická strana disponuje velkou ochotou. Prezentujeme se velkými znalostmi z různých oblastí života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace pro transplantace kostní dřeně, nadace

Rádi nabídneme humanitární pomoc těm, kteří ji opravdu potřebují. Naším cílem je především pomoc v nouzi. Účast na různých setkávání vám může v mnohém pomoci. Naší činností se řadíme mezi seriózní instituce pracující v oblasti humanitární pomoci. Jestliže hledáte způsob, jak využít volný čas, vyberte si z naší široké nabídky kroužků. Přijďte se k nám zapojit do našich volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace pro transplantace kostní dřeně

Naše organizace poskytuje humanitární pomoc v různých formách. Využijte také možnosti poradenství v náročných životních situacích. Naše instituce je ochotná pomáhat. Účast na různých setkávání vám může v mnohém pomoci. Naše organizace se vyznačuje velkou seriozností. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský nadační fond Plzeň

Jsme nezisková organizace, která se mimo jiné zabývá humanitární pomocí. Rádi vás přivítáme na našich setkáváních. Zprostředkujeme Vám také poradenství. Pokud jste se ocitli v nouzi, pomůžeme vám. Naši klienti si cení naší ochoty. Naše instituce nabízí vždy seriozní služby. Naše instituce se specializuje na mládež.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajské vojenské velitelství Plzeň

Straníkům nabízíme účast na politickém životě. Zaručujeme se za ochotu členů naší politické strany. Jsme specialisté na stanovení a plnění srozumitelných cílů. Dbáme na otevřenost naší strany. Díky našim znalostem z politické oblasti má náš program smysl.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Úsměv, nadační fond

Poskytujeme rady v oboru sociální pomoci v naší neziskové a humanitární instituci. Jsme opravdu seriózní instituce. Využijte kvalitní služby našeho poradenství. Během naší činnosti se setkáváme s velkým zájmem našich spoluobčanů podílet se na pomoci postiženým lidem. Jsme humanitární organizace, která Vám poskytne pomoc v nouzi. Naši klienti si cení naší ochoty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku