Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Ústecký kraj > Ústí nad Labem

Ústí nad Labem

 

Monastýr sv. Rostislava v Chabařovicích

Zajímáme se o duchovní život našich klientů. Naše církev se zaměřuje na duchovní vyrovnanost. Budete u nás nacházet svou cestu k bohu. Přijďte za námi na setkání naší církve. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. Naše farnost vás zve na duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Ústí nad Labem

Hlavní činností našeho úřadu je samospráva. V rámci našich služeb poskytujeme také poradenství. Ochotu pomoci Vám zaručujeme. Vyřizování žádostí ještě nebylo jednodušší. Jako samospráva dodržujeme určitá pravidla, např. máme otevřeno během úředních hodin. Zabýváme se zřizováním živnosti. V případě potřeby získat koncesi se můžete obrátit na náš úřad.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apoštolská církev, sbor Ústí nad Labem

Naše křesťanské společenství nabízí programy v oblasti duchovního života. Přinášíme možnost společných setkávání. Vaše duchovní vyrovnanost je pro nás velmi důležitá. V případě potřeby Vám poskytneme pomoc v nouzi. S naší církví cestu k bohu jistě najdete. Vedeme pravidelné bohoslužby i ke zvláštním příležitostem. Pořádáme různá duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMO Ústí nad Labem - Neštěmice - Odbor kanceláře tajemnice

Kontaktujte naši obecní samosprávu. Občanům nabízíme poradenské služby. Zajišťujeme uspokojivé vyřizování Vašich žádostí. Otevřeno je vždy během úředních hodin. Jako samospráva fungujeme s maximální ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MEDIATRANS, s.r.o.

Zajišťujeme všechny druhy autodopravy dle požadavků zákazníka. Klademe důraz na ochotu při jednání s našimi zákazníky. Zajišťujeme veškeré druhy silniční přepravy. Jsme jedničkou na trhu nákladní dopravy a přepravy. Snažíme se být spolehlivým partnerem ve službách vnitrostátní dopravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Trans Service Václav Mrštík DOPROVODY, s.r.o.

Provozujeme autodopravu, v jejímž rámci nabízíme a poskytujeme velmi kvalitní služby. V oblasti dopravy a přepravy nezná námi nabízená kvalita kompromisy. Naši rychlost stále zlepšujeme. Naší specialitou je serioznost a spolehlivost. Jsme dopravní společnost s velkou ochotou poradit svým zákazníkům. Využijte našich znalostí, které vám nabízíme. Zaměřujeme se na přepravu nadměrného nákladu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Mrštík, Reag V.M.

Naše společnost provozující autodopravu působí stabilně v odvětví díky kvalitě nabízených služeb. Nabízíme pouze kvalitní dopravu za rozumné ceny. Nabízíme komplexní služby v silniční dopravě. Naše společnost klade důraz na rychlost vyřízení zakázek. V naší oblasti působení máme jen ty nejlepší znalosti. Zabýváme se přepravou nadměrného nákladu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Mrštík - nadměrné náklady

Zabezpečujeme autodopravu osob a zboží všeho druhu. Samozřejmostí je vysoká znalost oboru. Naši zaměstnanci důsledně dbají na rychlost dodání a dodržení sjednaných termínů. Klientům zaručujeme profesionální a seriozní přístup. Naše firma vám přepraví také nadměrný náklad.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autojeřáby Pavlíček

Naše firma se specializuje na autodopravu spolehlivými vozy. Naše odborné znalosti nám umožňují výborně se pohybovat na trhu dopravních služeb. Naše ochota pomoci každému zákazníkovi je pro nás důležitá. Naší prvotní nabídkou je naprosto seriózní jednání. Zakládáme si na kvalitě námi poskytovaných služeb. Rádi pro Vás zajistíme služby v oblasti silniční dopravy a přepravy. Know-how naší společnosti je rychlost dodání a dodržení termínů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace U baletky

Vítejte na oficiálních stránkách restaurace U baletky v Ústí nad Labem. Restaurace byla otevřena na sklonku roku 2010. Hlavním motivem při otevření naší restaurace byla chuť nabídnout veřejnosti českou kuchyni. Domácí zabijačku, speciality ze zvěřiny, grilovaná žebra plánujeme v naší restauraci v pravidelných termínech. Restaurace se snaží čerpat a navázat na dlouhou tradici českého stravování a našim hostům se snažíme dát na talíře to jídlo, které jim chutná a také, tak jak jim chutná. Právě proto v našem jídelním lístku nemohou chybět jídla i z jiných kuchyní světa. Pravidelné denní menu za 69,- Kč těšíme se na vaši návštěvu restaurace U baletky

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku