Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Ústecký kraj > Ústí nad Labem

Ústí nad Labem

 

Magistrát města Ústí nad Labem - Odbor životního prostředí

Plníme funkce veřejné samosprávy. Pokud si nebudete vědět rady s vyřizováním žádosti, tak vám rádi poradíme. Na ochotu zaměstnanců našeho úřadu se můžete spolehnout. Využijte služby samosprávy a našeho spolehlivého poradenství. Naše samospráva je otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní úřad pro jadernou bezpečnost

Přinášíme Vám nabídku účasti na politickém životě. Jsme strana, jejíž členové jsou velice ochotní. Naše strana si k plnění stanovuje jen srozumitelné cíle. Naše strana se zaručí za znalosti v oblasti politiky. Snažíme se být otevření svým voličům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Buddhismus Diamantové cesty linie Karma Kagjü

Nabízíme Vám bohatý duchovní život. Díky naší instituci se vám podaří najít pravou duševní vyrovnanost. Poskytneme Vám pomoc při hledání cesty k bohu. Využijte příležitosti ke společnému církevnímu setkávání. Přijďte se k nám podívat na zajímavou výstavu. Nabízíme možnost účastnit se našich poutavých přednášek. Přinášíme možnost stát se účastníkem meditací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní energetická inspekce

Rádi Vás přijmeme do našeho sdružení členů. Naše kvalitní služby v oblasti hospodářství Vám jsou k dispozici. Naše hospodářská instituce je naprosto seriózní a můžete se na nás spolehnout. Poskytujeme individuální poradenství v hospodářství. Naše společenství se Vám může zaručit za ochotu svých zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká inspekce životního prostředí

V případě potřeby využití hospodářských služeb se můžete obrátit na naše sdružení členů hospodářské instituce. Dáváme si záležet na ochotě při poskytování hospodářských služeb. Můžete také využít služeb našeho poradenství. Setkáte se u nás vždy se seriozností. Jsme instituce, která poskytuje kvalitní služby v hospodářské oblasti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká školní inspekce - Ústecký inspektorát

Navštivte naše sdružení členů hospodářských institucí. Když se obrátíte na naši firmu, rádi Vám poskytneme poradenství. Zakládáme si na kvalitě naší práce. Ochota našich pracovníků je pro nás prioritou. Naše instituce vám garantuje serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Ústí nad Labem - Odbor stavební

Využijte naši samosprávnou instituci. Naši zaměstnanci jsou vedeni k ochotě vůči klientům. Staráme se o vyřizování vašich žádostí. Jako samospráva jsme vám k dispozici, je otevřeno během úředních hodin. Náš stavební úřad vydává na základě žádostí a dalších dokumentů stavební povolení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Ústí nad Labem - Odbor územního plánování a správy majetku

Jsme strana, na jejíž hospodaření v rámci samosprávy se můžete spolehnout. Naši zaměstnanci se starají o vyřizování žádostí. Zprostředkováváme poradenství. Nabízíme velmi ochotné jednání. Náš úřad otevírá během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrovolnické centrum

Naše organizace se zabývá poskytováním sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje. Nabízíme poradenství v náročných životních situacích. Seriózní poznatky získané z naší praxe využíváme v každém dalším projektu. Setkávání se s lidmi podobných problémů, která organizujeme, vám může hodně pomoci. Naše pomoc má mnoho tváří, jednou z nich je pomoc lidem v nouzi. Jsme humanitární organizace, která ochotně pomůže všem potřebným. K naplnění volného času nabízíme celou řadu volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Ústí nad Labem

Jsme církev, která si dává záležet na duchovním životě. Přinášíme možnost získat duchovní vyrovnanost. Vydejte se s námi na správnou cestu k bohu. Srdečně vás zveme na naše bohoslužby. Máte možnost účastnit se společných duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku