Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Ústecký kraj > Ústí nad Labem

Ústí nad Labem

 

Technická knihovna Výzkumného ústavu anorganické chemie

Máme příjemné prostředí pro vzdělávání. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v naší instituci. Naši vyškolení zaměstnanci vám nabízí svůj čas a vědomosti. Naše znalosti můžete využít při svém vzdělávání. Naše instituce nabízí ochotu individuální pomoci každému studentovi. Připravili jsme pro vás studijní obor knihař. V naší knihovně najdete knihy od mnoha různých autorů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní státní zastupitelství Ústí nad Labem

Státní úřady Vám pomohou vyřešit Vaše žádosti. S vaším problémem vám můžeme pomoci v rámci našich kvalitních poradenských služeb. Specializujeme se na vyřizování žádostí od občanů. Zaměstnanci naší státní organizace mají své kanceláře pro občany otevřené během úředních hodin. Dejte svou stížnost k vyřízení pověřeným osobám. Jsme státní úřad, který si zakládá na ochotě k občanům. Obraťte se na nás ohledně stíhání nebezpečných osob.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FIRO-tour, a.s.

Do detailů se postaráme o víkendové pobyty po jakých toužíte. Připravíme pro Vás pobytové zájezdy odpovídající Vašim představám. Poznávací zájezdy, kterým neodoláte. Nabízíme široký výběr lyžařských zájezdů. S naší nabídkou last minute zájezdů můžete odcestovat ještě dnes.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní soud v Ústí nad Labem

I vy můžete využít náš úřad. V oblasti státní správy Vám rádi poradíme. Nabízíme vám pomoc s vyřízením stížností. Pro občany provádíme vyřizování žádostí. Náš úřad je pro Vás otevřen během úředních hodin. Neváhejte využít ochoty pracovníků našeho úřadu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Hajnalová

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí svých učeben. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Pověření lidé naší organizace vám poskytnou odborné poradenství v různých oblastech vzdělávání. Nabízíme kvalitní služby mateřské školy. Naše školní jídelna nabízí dětem zdravou a vyváženou stravu. I vy u nás můžete studovat na profesionálního fotografa.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá MŠ, obecně prospěšná společnost

Zaručujeme vám velmi příjemné prostředí učebních prostor. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce, která poskytuje vysoce kvalitní vzdělání, nabízí v případě potřeby i poradenství na úrovni. Naše ochota pomoci Vám je pro nás zásadní. Máme velké znalosti k učení druhých. Můžeme se zaručit za odborné vyškolení svých zaměstnanců. Kromě vzdělání nabízíme i serióznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Medical, obecně prospěšná společnost

Budova naší vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí a přátelskou atmosféru. V rámci námi poskytovaných služeb garantujeme serioznost. Rozšiřte si u nás své znalosti. Naše škola poskytuje individuální poradenství svým zájemcům o studium. Od našich vyškolených zaměstnanců se vám dostane kvalitní výuky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ speciální Demosthenes, o.p.s.

Zavítejte do naší vzdělávací instituce sídlící v domě s příjemným prostředím. U naší školy můžete počítat s ochotným přístupem. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost a kultivovaný projev našich zaměstnanců. Jsme vzdělávací instituce, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Seznamte se s námi v naší mateřské škole.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ speciální, Ústí nad Labem

Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Naše odborné poradenství můžete využít kdykoli. Management naší vzdělávací instituce se zaměřil na kvality a ochotu zaměstnanců. Naše mateřská škola přináší pestrou nabídku aktivit. Naše jídelna nabízí možnost levného stravování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BAS Směnárna, spol. s r.o.

Na naše služby turistům se můžete spolehnout. S naším personálem můžete mluvit i německy. Naše kompletní služby jsou k dispozici i anglicky. Naše služby poskytujeme pro všechny česky hovořící turisty. Využijte služby našeho rusky hovořícího personálu. Kromě dalších světových jazyků se s námi domluvíte i italsky. Nabízíme francouzské překlady. Pro naše klienty pořádáme zajímavé a nezapomenutelné výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku