Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Ústecký kraj > Ústí nad Labem

Ústí nad Labem

 

Klub českých turistů - oblast Ústecký kraj

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Zaměřujeme se na poradenství a jiné formy pomoci. Organizujeme společná setkávání. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

V.T.O.M. - vodácko-turistický oddíl mládeže

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Zveme Vás ke společným setkáním. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. I vy oceníte naši práci v rámci sportovních, zábavních a zájmových spolků. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistiský oddíl Kola Waštepi

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Naší zásadou je seriozní jednání. Pro všechny nabízíme ochotu. Na naše zájmové tábory jen tak nezapomenete. Tanci se věnujeme už od nepaměti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KTOUR Kamila Urbánková

Přinášíme také možnost pobytů u moře. Poznejte život v evropských metropolích prostřednictvím nabídky našich eurovíkendů. S cenou naší letenky budete jistě spokojení. Přinášíme Vám i výhodnou možnost on-line prodeje. Nepropásněte naše úžasné first minute nabídky. Nákupem last minute zájezdu z naší nabídky získáte výhodné ceny. Naše rybářské zájezdy potěší všechny rybáře. Přinášíme také možnost cyklistických pobytů. Poskytujeme sportovně zaměřené zájezdy. Přijďte si k nám pro výhodný lyžařský zájezd. Nabízíme Vám příjemný pobyt spojený s nejrůznějšími poznávacími výlety. Připravili jsme pro naše klienty širokou nabídku pobytových zájezdů do oblíbených destinací. Plníme vaše přání zajištěním dokonalých víkendových pobytů. Specializujeme se na školní zájezdy a výlety na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KTOUR Kamila Urbánková

Disponujeme skvělou znalostí oblastí našich zájezdů. Naše kvalitní služby zaměřené na cestovní ruch si zákazníci velice oblíbili. Pro bezstarostnou dovolenou našich klientů děláme maximum. Zaručujeme pojištění našich cestovních služeb dle zákona. Ochota nabídnout to nejlepší každému zákazníkovi je pro nás důležitá. Od nás čekejte hlavně serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Ústí nad Labem

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Naše rady vám v mnohém pomohou. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Zaměřujeme se na děti a jejich vzdělávání. Naše spolky pomáhají Vaše děti vzdělávat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Setuza

V naší vzdělávací instituci pomáháme kvalitě vzdělání příjemným prostředím našich interiérů. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí seriózní přístup a vysoká kvalita poskytovaného vzdělání. Poskytujeme zavedené služby poradenství. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru vzdělávání. Rádi vám poskytneme veškeré své knihovnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Ústí nad Labem, Pod vodojemem

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás velmi důležité. Můžete také využít našeho osobního poradenství. V naší instituci pracují pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci. Práci našeho fotografa oceníte. Bohatá knihovna je vám k dispozici přímo v naší instituci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finanční úřad Ústí nad Labem

Náš státní úřad podporuje celou řadu aktivit a projektů v rámci své působnosti. Naše státní organizace otevírá během úředních hodin. Povinností našeho státního úřadu je vyřídit všechny stížnosti od občanů. Využijte ochoty našich pracovníků. Poskytneme vám takové poradenství, na které se můžete bez obav spolehnout. Specializujeme se na vyřizování žádostí od občanů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vědecká knihovna UJEP

Naše instituce zajišťuje kvalitní vzdělávání i díky příjemnému prostředí. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou vždy seriózní a mají kultivovaný projev. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší instituce. Vaše znalostí se díky nám zlepší. Zaměstnáváme jen vyškolené zaměstnance. V naší knihovně najdete mnoho podkladů pro studium.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku