Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Ústecký kraj > Ústí nad Labem

Ústí nad Labem

 

Sportbar Cartel

Provozování baru je s námi hračka. Ochota je našemu personálu vlastní. Nabídka alkoholických nápojů v našem baru je opravdu velmi široká. V našem baru podáváme široký sortiment nealkoholických nápojů. S přáteli si u nás můžete posedět i zahrát kulečník. Nemusíte běhat, nemusíte skákat, i šipky jsou dobrý sport. U nás můžete strávit pohodový večer s přáteli a vybrat si z našeho širokého sortimentu nápojů včetně piva.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České dráhy, a.s.

Staráme se o rychlou a spolehlivou autodopravu. Serioznost a vstřícnost je u nás samozřejmostí. Rádi Vám poskytneme své odborné znalosti v oblasti dopravy a přepravy. Spolehněte se na profesionalitu a ochotu našich zaměstnanců. Vedení naší společnosti klade vysoké nároky na kvalitu služeb zaměřených na přepravu a dopravu. Specializujeme se na zajištění služeb z oblasti nákladní dopravy a přepravy. Na kvalitu našich služeb zaměřených na oblast osobní dopravy a přepravy máme nekompromisní požadavky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RW Taxi

Zajišťujeme služby v oblasti autodopravy. Díky ochotě našich zaměstnanců budete s našimi přepravními službami spokojeni. Nabízíme skvělé silniční služby. Provozujeme taxi službu 24 hodin denně. Zajistíme Vám kvalitní osobní dopravu. Naše taxi vás dopraví všude bezpečně a rychle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická Ústí nad Labem

V naší instituci vás určitě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. V případě potřeby vám naše instituce ochotně poskytne kvalitní poradenství. Jistě oceníte ochotné a seriózní jednání v naší instituci. Na naší střední škole mohou studenti trávit i volný čas. Naše instituce se specializuje na vzdělávání fotografů. Jsme ti praví, pokud vás zajímají vzdělávací semináře. V naší pěkné zavedené knihovně si jistě dokážete vybrat knihy dle svého vkusu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RM LINES, a.s.

Naše firma zajišťuje služby v oblasti autodopravy. Také silniční doprava a přeprava jsou v naší nabídce. Mezi určující faktory kvality přepravy patří rychlost, pravidelnost, bezpečnost, pohodlí a kompletní služby. Zaměřujeme se na logistiku přepravy zboží. Na náš spediční servis se můžete plně spolehnout. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti kontejnerové dopravy. Máme pro vás připraveny spolehlivé služby skladování. Za nízké ceny nabízíme vnitrostátní přepravu a dopravu. Snadno pro Vás zajistíme i odborné služby mezinárodní dopravy a přepravy. Mimo jiné poskytuje naše společnost nákladní dopravu. Služby v oblasti námořní dopravy a přepravy jsou další z našich činností. Snadno pro Vás zajistíme i odborné služby v oblasti železniční dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RTR - TRANSPORT A LOGISTIKA, s.r.o.

Využijte u nás celních služeb. Naše společnost je zaměřená na kvalitu u celních služeb. Mezi naše služby spadá i možnost skladování Vašeho zboží. Součástí naší nabídky je i zpracování údajů pro intrastat. V oblasti celních služeb dále nabízíme mezinárodní přepravu. Zařídíme pro Vás vnitrostátní dopravu zásilek. Náš hlavní předmět podnikání je logistika a celní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný ústav anorganické chemie, a.s.

Naším polem působnosti je vědecká a výzkumná činnost. Výzkumu jaderné fyziky se důkladně věnujeme. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou pro nás naprostou prioritou. Zaměřujeme se na výzkum v oblasti chemie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LA CORNECHA, s.r.o.

Nabízíme jídla mexické kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

La Puerta del México

Provozujeme restauraci s nekuřáckou částí a s kapacitou 90 míst a letní i zimní zahradou. Nabízíme jídla mexické, vegetariánské či steakové kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bowling restaurant centrum

Originálně zařízené prostory, jídla připravována podle tradičních mexických receptur. Široká nabídka steaků. Nabídka mexických piv - Corona či Desperados, tequil, míchaných nápojů, vynikajících jakostních vín. Zimní a letní zahrádka. Rozvoz jídel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku