Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Ústecký kraj > Ústí nad Labem

Ústí nad Labem

 

Martin Mrštík

Zajišťujeme vnitrostátní autodopravu. Rádi Vám kdykoli poradíme díky našim odborným znalostem v oblasti dopravy a přepravy. Serioznost je to, co naši zákazníci potřebují. Naše železniční doprava je tu pro Vás. Nabízíme vám spolehlivou přepravu nadměrného nákladu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VCC AMK Automotoklub Česká brána

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Nabízíme Vám i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství vlastníků jednotek Stará 2520/45a v Ústí nad Labem

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství vlastníků jednotek domu Pod Parkem 2551/4,2552/6,2553/8 v Ústí nad Labem

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Spoléháme se na serioznost. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství vlastníků jednotek domu Svojsíkova č. o. 44, 46 a 48, Ústí nad Labem

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici. Jsme sportovní spolek, kde se cvičí judo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fresh Bar

Využijte našich služeb, které zahrnují i provozování baru. Naše nápoje nepostrádají kvalitu. U nás Vás vždy obslouží ochotný personál. Občerstvit se můžete ve stylovém baru. Náš bar nabízí pouze obsluhu s kvalitním personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví Česká národní banka

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Kršňák

V autodopravě máme velké množství zkušeností. Management naší společnosti se zaměřuje na kvalitu nabízených služeb spojených s dopravou a přepravou, a dále na ochotu a seriózní vystupování našich zaměstnanců. Samozřejmostí je vysoká znalost oboru. Speciálně se zabýváme silniční dopravou a přepravou. Naším cílem je rychle a spolehlivě odvedená práce. Jsme nejlepší taxi služba na trhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohemia Taxi

Zajišťujeme služby v oblasti autodopravy. Jsme kvalitní a rychlí. Silniční doprava a přeprava je součástí naší bohaté nabídky. Naši serioznost zákazníci chválí. Zaručujeme kvalitní mezinárodní přepravu. Naše služby taxi jsou velice oblíbené díky výhodné ceně a spolehlivosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport bar Lion

Při provozování našeho baru důsledně dbáme na čistotu a hygienické návyky našich zaměstnanců. V našem najdete baru naleznete nejširší výběr nápojů v širokém okolí. U nás najdete také příjemné prostředí pro pořádání rodinných oslav. V našem baru nepodáváme alkoholické nápoje mladistvým. Přijďte posedět do příjemného prostředí a přitom si vypít skleničku dobrého nealkoholického nápoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku