Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Ústecký kraj > Ústí nad Labem

Ústí nad Labem

 

MÚ Chabařovice - Odbor ekonomický

Působíme v oblasti veřejné samosprávy. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti samosprávy. Pro širokou veřejnost je stále otevřeno během úředních hodin. Naši zaměstnanci se zabývají vyřizováním žádostí občanů. Lidé nejvíce oceňují ochotu úředníků. Knížky v místní knihovně tu jsou pro Vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klášter dominikánů Ústí nad Labem

Pro duchovní život dělá naše instituce mnoho. Pomůžeme vám najít svou vnitřní duchovní vyrovnanost. Když se k nám přidáte, najdete cestu k bohu. Pořádáme pravidelná setkávání, kterých se můžete účastnit i vy. Pomůžeme vám kdykoliv budete v nouzi. Přijměte pozvání na naše pravidelné bohoslužby. Naše farnost zajišťuje duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chlumec - městský úřad

Využijte toho, že nabízíme služby naší samosprávy. Rádi vám také poskytneme poradenství. Naši zaměstnanci vám rádi pomohou s vyřizováním žádostí. Podívejte se, jak máme otevřeno během úředních hodin. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší samosprávy. Na našem pracovišti Czech Point vám vydáme ověřené výstupy z několika informačních systémů veřejné správy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Ústí nad Labem

Obohatíme i váš duchovní život. Přinášíme možnost získat duchovní vyrovnanost. Víme, jak najít cestu k bohu. Nabízíme vám příležitost ke společnému setkávání. I vy se můžete stát členem naší Pravoslavné církve. Těšíme se na vás při společných bohoslužbách. Na našich koncertech rádi přivítáme i nové příznivce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad městského obvodu Ústí nad Labem-město

Jsme instituce zaměřená na samosprávu. Orgány našeho úřadu jsou občanům otevřeny během úředních hodin. V rámci našeho úřadu se zabýváme i poradenstvím pro občany. Pokud si nebudete vědět rady s vyřizováním žádosti, tak vám rádi poradíme. Nabízíme poradenství v oblasti sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Ústí nad Labem

Zabýváme se samosprávou. Náš úřad ochotně vyřizuje požadavky občanů. Jako samospráva nezapomínáme na poradenství. Občany přijímáme během úředních hodin. Konkrétní oddělení naší samosprávy se věnuje vyřizování všech podaných žádostí. Vysvětlíme vám, za jakých podmínek máte nárok na sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Chabařovice - Odbor správní

V oblasti samosprávy platíme za odborníky. Náš úřad vyřizuje žádosti všech občanů. Jako samospráva vás potešíme naší maximální ochotoou. Naše poradenství vám usnadní váš život. Pro návštěvy máme otevřeno během úředních hodin. Vedeme matriční agendu. Jsme tím správným místem, pokud potřebujete řešit situaci v oblasti evidence obyvatel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Kybic - CK

Můžete si vybrat z našich zákonem pojištěných služeb. Ochotu personálu v naší agentuře hodnotí klienti velmi kladně. Užívejte si vaší dovolenou bez starostí, my se o to postaráme. Na naši cestovní společnost je spolehnutí na základě velkých znalostí z cestování. Naše kvalitní služby v oblasti cestování jsou tu pro Vás. K dispozici máme i víkendové pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Ústí nad Labem, s.r.o.

V naší vzdělávací instituci máme opravdu příjemné prostředí. V naší vzdělávací instituci získáte mnoho nových znalostí. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Výsadou ochotného personálu naší vzdělávací instituce je kvalita poskytovaného vzdělání, kultivovaný přednes a přirozená autorita. Naše poradenství vás nezklame. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a seriózního přístupu vůči studujícím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Speciální ZŠ a Praktická škola Trmice

Vytváříme příjemné prostředí. Ze seriózního přístupu v rámci naší instituce budete opravdu maximálně nadšení. V naší instituci pracují pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci. Neváhejte využít i námi poskytovaného poradenství. Jsme znalci v oblasti vzdělávání. Jsme škola, která si dává záležet na velké ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku