Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Ústecký kraj > Ústí nad Labem

Ústí nad Labem

 

Další vzdělávání dospělých Ústí n.L., s.r.o.

Rádi Vás uvítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Poskytujeme zavedené služby poradenství. Ochotně vám poskytneme kvalitní vzdělávání. Vzdělání a znalosti jsou velmi důležité, a proto byste nás měli navštívit. Serioznost je pro nás prvořadá. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zcela k dispozici. Poskytujeme semináře z různých oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje

Neváhejte oslovit naši bezpečnostní instituci ohledně řešení Vaší náročné situace. Pro naši práci máme ty správné informace. Jsme zde proto, abychom Vám zajistili okamžitou pomoc. Naše bezpečnostní instituce je určena pro Vaši ochranu. Naší specializací je zajištění pomoci při mimořádných událostech. Policie České republiky je poskytovatelem služeb veřejnosti. Zajišťujeme požární dozor. Náplní naší práce je také zajištění státního požárního dozoru. Můžeme také zajistit zajímavé akce pro veřejnost. Pomáháme chránit životy, zdraví a majetek obyvatel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká obchodní inspekce

Připojte se k našemu sdružení členů. Můžete u nás využít i služeb poradenství v oblasti hospodářství. Naše kvalitní služby, na kterých si dáváme záležet, jsou tu pro Vás. Jsme společnost zaměřená na hospodářské služby, která se zaručí za ochotu svých poradců. Naše instituce vám garantuje serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Ústí nad Labem - Odbor školství, kultury, sportu a sociálních služeb

Naši úředníci samosprávy jsou připraveni poskytovat občanům kvalitní úkony veřejné správy. Jsme profesionálové na vyřizování žádostí. Během úředních hodin vám pomůžeme vyřešit vaše záležitosti. Poradenství od naší samosprávy vám v mnohém pomůže. Ochota je pro náš úřad důležitá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Ústí nad Labem

Naše komunita je místem sdílení a naplnění duchovního života každého jednotlivce. S námi najdete duchovní vyrovnanost. Přijďte na setkání naší církve. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi. Srdečně vás zveme na naše bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Ústí nad Labem

Zaměřujeme se na pestrý duchovní život našich věřících. V případě potřeby Vám nabízíme pomoc v nouzi. Využijte příležitosti ke společnému církevnímu setkávání. Naším posláním jsou také pravidelné bohoslužby. Přijďte na naše duchovní setkání, rádi Vás přivítáme mezi sebou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Martina Bubera, nadační fond

Zaměřujeme se na nabídku poskytování sociální pomoci. Nabízíme vám pravidelná setkávání s lidmi podobných problémů. S každým problémem se můžete obrátit na naše pracovníky, rádi vám poradí. Jsme velice seriozní organizace. Ochotně nabízíme pomoc. Jednou z našich prioritních oblastí je pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jatečfond, nadační fond

Zajišťujeme udržení a ochranu lidské důstojnosti v případě krizových situací formou humanitární pomoci. Poradíme Vám pokud Vám nebude něco ohledně naší činnosti jasné. Na serioznost naší organizace se můžete spolehnout. Organizujeme také kvalitně vedené kurzy. Navštěvujte naše kroužky. Naše volnočasové aktivity vás zaručeně pobaví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace komunitních nadací v ČR

Naše centrum se zabývá sociální pomocí. Nikde jinde se nesetkáte s takovou ochotou jako u nás. Naší prioritou je veškerá pomoc v nouzi. Zapojte se do některého z našich kroužků. Zabýváme se také organizování volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komunitní nadace Euroregionu Labe, nadace

Naše společnost se snaží o poskytnutí sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje. Nabízíme také možnost poradenství pro Vaše náročné období. Naše nezisková organizace je odborníkem na poskytování pomoci v nouzi. Vyberte si také z našich oblíbených kroužků. V rámci našich služeb zajišťujeme také zábavné volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku