Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Ústecký kraj > Ústí nad Labem

Ústí nad Labem

 

Klub Relaks

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jesle města Ústí nad Labem

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí vhodné pro vzdělávání. Vedení naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kultivovaný projev a znalosti personálu. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Naši ochotu vyjít vám vstříc ohledně vašich vzdělávacích požadavků vám garantujeme. Můžete také využít našeho osobního poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Heřmánek - cestovní kancelář

Na naší pobočce vám zajistíme bezstarostnou dovolenou. Seriózní obsluha naší pobočky Vám s ochotou sdělí vše potřebné k nabízeným službám v oblasti cestovního ruchu. Výběru víkendovým pobytům pro vás věnujeme maximální péči. Přicházíme také s výhodnou nabídkou eurovíkendů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

René Christen - cestovní kancelář

Zařídíme pro Vás nejvyšší kvalitu cestovních služeb. Užijte si bezstarostnou dovolenou u nás. Prohlašujeme, že jsme pojištění dle zákona. Na naši cestovní společnost je spolehnutí na základě velkých znalostí z cestování. Na naší pobočce vás uvítá ochotný a příjemně vystupující personál.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MART-IN, s.r.o.

Jsme poskytovatelé cestovních služeb včetně autodopravy. Jsme specialisté na silniční dopravu. Naši zaměstnanci jsou vstřícní a ochotní. V oblasti dopravy a přepravy vás nadchneme naší kvalitou. Naši firemní řidiči mají dostatečnou průpravu ve znalostech a dovednostech bezpečné přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce v Ústí nad Labem

Náš státní úřad podporuje celou řadu aktivit a projektů v rámci své působnosti. Jednotlivé odbory našeho státního úřadu Vám rádi poradí s Vašimi problémy. Využijte ochoty našich pracovníků. Máme otevřeno během úředních hodin, při kterých vám budeme věnovat svůj čas. Na vyřizování stížností zaměstnáváme ty největší odborníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čedok, a.s.

Nabídka našich pobytů u moře za výhodné ceny je mezi zákazníky velmi vyhledávaná. Nabízíme zájezdy na míru za výhodné ceny. Díky nabídce našich eurovíkendů můžete poznat nejkrásnější města v Evropě. Využijte našich výhodných cen a zakupte si u nás letní dovolenou do nejrůznějších zemí světa. Naše firma nabízí letenky do různých atraktivních destinací. Nabízíme jízdenky na městskou hromadnou dopravu. Odpočívat se dá i při sportovních aktivitách, u nás najdete pobyt pro každého. Přinášíme také možnost poznávacích zájezdů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Taj Mahal

Nabídka specialit indické kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální rada regionu soudržnosti Severozápad

Náš státní úřad neustále zvyšuje kvalitu poskytovaných služeb. Naší náplní je také vyřizování stížností. Poradenské služby vám jako našemu klientovi poskytujeme automaticky. Zabýváme se vyřizováním žádostí. Náš úřad najdete otevřený během úředních hodin. Naše státní organizace se vyznačuje velkou ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pedagogické centrum Ústí nad Labem, obecně prospěšná společnost

Neváhejte kdykoli navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Naše instituce spolupracuje pouze s vyškolenými zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje ochotou. Nechte se u nás zcela seriózně vzdělávat kvalitními zaměstnanci. Poskytujeme poradenství v rámci podpory dalšího vzdělávání. Výuku v naší vzdělávací instituci zajišťuje personál na úrovni s dostatkem znalostí a zkušeností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku