Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Ústecký kraj > Ústí nad Labem

Ústí nad Labem

 

Sdružení pro zdraví, sport a prosperitu

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Ochotou rozhodně nešetříme. Dále se také zabýváme poradenstvím. Prvořadá je pro nás serioznost. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zveme všechny fanoušky kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. Nabízíme ochotu při jednání s vámi. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. U nás se můžete vydovádět při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální úřad pro Ústecký kraj

Náš úřad poskytuje širokou nabídku služeb. Ochotně vyřídíme vaše požadavky. S vaším problémem vám můžeme pomoci v rámci našich kvalitních poradenských služeb. Poskytneme vám pomoc s vyřízením žádostí. Vaši stížnost přijmeme, vyřídíme, posoudíme a sdělíme vám konečný výsledek. Náš katastrální úřad vám vyřídí záležitosti ohledně pozemků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékařská knihovna Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství. Naši vyškolení zaměstnanci udělají pro vaše vzdělávání vše. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. Materiály pro studium najdete v naší knihovně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jungle Café - Dětské kavárny

Do kavárny, kterou provozujeme, se budete vždy rádi vracet. Naše kavárna je jedničkou na trhu v prodeji teplých nápojů. Ručíme za špičkovou kvalitu. Kromě sladkých zákusků nabízí naše kavárna i chlebíčky. Využijte v naší kavárně možnost platby stravenkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Územní odbory Ústí nad Labem

Náš státní úřad Vám je k dispozici. V současné době poskytujeme moderní poradenskou činnost. Jednáme ochotně a rychle. K fungování státu napomáhá i policie. Naše kriminální policie tu je pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem

Základem pro dobré učení je příjemné prostředí. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí vysoká kvalita poskytovaného vzdělání a současně i dostatek vyškolených zaměstnanců. Pro naše vzdělávání je dobrou vizitkou serioznost. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Spolku pro chemickou a hutní výrobu

V našem institutu se budete rádi vzdělávat a v našem příjemném prostředí se budete cítit jako doma. Know-how naší vzdělávací instituce je poskytování kvalitního vzdělávání, inovace učebních postupů a poradenství od našich zkušených zaměstnanců. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou naši vyškolení zaměstnanci. Naše znalosti chceme předat svým zákazníkům. Ručíme za serioznost, profesionalitu a odbornost. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům. V naší pěkné zavedené knihovně si jistě dokážete vybrat knihy dle svého vkusu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajské státní zastupitelství Ústí nad Labem

Náš státní úřad podporuje celou řadu aktivit a projektů v rámci své působnosti. Spolehlivě vyřizujeme podané stížnosti. Ochotně se zaměřuje na řešení žádostí od občanů. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně státní správy. Věnujeme se také stíhání osob.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gfps-CZ

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Jednáme s každým serózně. Zajišťujeme také poradenskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku