Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Ústecký kraj > Ústí nad Labem

Ústí nad Labem

 

Krajská veterinární správa pro Ústecký kraj

Neváhejte oslovit náš státní úřad ohledně Vašich záležitostí. Všechny státní úřady mají otevřeno jen v době úředních hodin. Při vyřizování stížnosti vycházíme z příslušné dokumentace. Náš úřad nabízí odborné poradenství v různých oblastech státní správy. Zabýváme se také vyřizováním žádostí. Na našem úřadě můžete kdykoli oslovit naše ochotné zaměstnance. V pravomoci veterinární správy je mimo jiné i řešení nezávadnosti potravin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Celní ředitelství Ústí nad Labem

Náš státní úřad v rámci své působnosti vyřizuje podněty a žádosti, a současně se věnuje realizaci nejrůznějších projektů a vytyčených cílů. Jsme organizace zaměřena na ochotné jednání s občany. Zveme vás na návštěvu během otevíracích úředních hodin. Spolehněte se na nás při vyřizování jakýchkoli stížností. Poradíme vám, jak vyřídit žádost. V rámci naší pracovní náplně poskytujeme také odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dopravní podnik města Ústí nad Labem, a.s.

Konečně spolehlivá autodoprava. Naše firma vyniká znalostí dopravního trhu. Využijte u nás možnost dopravy či přepravy nejvyšší kvality. V rychlosti nám jiné společnosti mohou jen obtížně konkurovat. Naše silniční autodoprava zahrnuje pestrou paletu služeb, které jsou navzájem velmi úzce provázány. Provozujeme celoroční městskou hromadnou dopravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Red Hill Saloon

Provozujeme hostinec s širokou škálou kvalitních produktů. Náš šéfkuchař připravuje všechna jídla s láskou a z čerstvých surovin. Jsme hospodou čepující jen ta nejkvalitnější piva. Nechte se oslovit naší bohatou nabídkou vín. Ochota našeho personálu je pro nás samozřejmá. Nabízíme chutné nápoje pro každého. Naše restaurace Vás zve na speciality české kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO ČZS Velké Březno - Vítov

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Věnujeme se hraní kuželek. Členové našeho svazu se orientují na judo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vegana

Nabídka jídel vegetariánské kuchyně s kapacitou 55 míst a salónkem pro 20 lidí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna křesťanské a s křesťanstvím spojené literatury a zvuku

Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kvalitu a vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně na příjemné prostředí v interiérech naší budovy. Za serioznost si ručíme. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše instituce nabízí. Máme velké znalosti k učení druhých. Našim vyškoleným zaměstnancům můžete důvěřovat. Ukážeme vám ochotu naší školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Orion

Nabídka jídel české i mezinárodní kuchyně, výběr z dietních a bezmasých jídel, ryb, zvěřiny a specialit. Prodej alkoholických i nealkoholických nápojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finanční ředitelství v Ústí nad Labem

Státní úřady jsou k dispozici všem občanům. V rámci poskytovaných poradenských služeb se vám snažíme co nejlépe pomoci vyřešit vaši situaci. Zaměstnanci našeho státního úřadu jsou k dispozici svým občanům během úředních hodin. Spolehněte se na nás při vyřizování jakýchkoli stížností. Vyřídíme vaši žádost bez zbytečného čekání. Ochotně se postaráme o vaše papíry.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finanční úřad pro Ústecký kraj

Náš státní úřad Vám je k dispozici. Zaměstnanci našeho úřadu Vám jsou k dispozici s poradenstvím v oblasti státní správy. Při vyřizování stížností jsme spravedliví. Navštivte naši státní organizaci během úředních hodin, kdy máme otevřeno. Ujišťujeme Vás, že vyřídíme každou žádost, kterou podáte. Jsme úřad, který občanům ochotně poradí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku