Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mělník

 

Knihovna Neratovice

Jsme instituce, která provádí vzdělávání, a to ve velice příjemném prostředí. Využijte znalostí našich vyškolených zaměstnanců. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózností. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání. Z našeho gymnázia mají děti velkou šanci u přijímaček na vysokou školu. Navštivte naši příjemnou knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Neratovice, 28. října

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí svých učeben. Serióznost je u naší instituce vždy na prvním místě. S žáky naší základní školy pracují zkušení pedagogové. Těšíme se na Vás v naší útulné jídelně. Do naší družiny můžete po škole umístit vaše děti. Materiály pro studium najdete v naší knihovně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zámek Nelahozeves

V případě zájmu vám můžeme doložit smlouvu o pojištění proti úpadku, které ukládá zákon. Zaručujeme vám serioznost cen a služeb. Důsledně dbáme na spokojenost našich klientů, pokud s námi pojedete na dovolenou, vše zařídíme tak, aby jste pohodlně odcestovali bez starostí. Jsme ochotni splnit individuální přání našich klientů. Služby naší pobočky v oblasti cestovního ruchu splňují náročná kritéria a požadavky našich zákazníků na jejich kvalitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarmil Špaček

Naše cestovní kancelář je ta pravá, pokud hledáte pochopení a ochotu. O bezstarostnou dovolenou se postráme každému. U naší společnosti na cestovní zájezdy můžete počítat se seriózním jednáním. Díky našim znalostem cestovních služeb a pohostinství máme náskok před konkurencí. Jsme firma, která poskytuje kvalitní cestovní služby. Z právního hlediska jsme pojištěni podle zákona.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Lobkowicz

Jako firma působící v cestovním ruchu si potrpíme na jeho vysokou znalost. Hledáte-li pojištěnou cestovní agenturu dle zákona, spojte se s námi. Kvalita je pro nás prvořadá. Nic neřešte, jen si s námi užijte bezstarostnou dovolenou. S vašimi dotazy, se obracejte na ochotný personál naší agentury. Jsme firma zaměřená na prodej cestovních zájezdů, pro níž je serioznost samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu, o.s.

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Náš přístup je seriozní. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Ochotně spolupracujeme. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČSAD Střední Čechy, a.s.

Nabízíme komplexní autodopravu i pro nejnáročnější klienty. Naší prioritou je spokojený zákazník, ochotně splníme jeho požadavky. Zajišťujeme dopravu moderními autobusy. Vyzkoušejte také naše služby autobusové dopravy a přepravy. Jsme dopravní společnost, která se zaměřuje na mezinárodní přepravu. Vnitrostátní doprava, kterou zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékařská knihovna nemocnice s poliklinikou Mělník

Těšíme se na Vás v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Naše vzdělávací instituce vám jistě přinese bohaté znalosti. I pro vás máme připraveny v rámci naší instituce velmi užitečné rady. V naší instituci se Vás ujmou pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci. V naší pěkné zavedené knihovně si jistě dokážete vybrat knihy dle svého vkusu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní okresní archiv Mělník

Zajišťujeme příjemné prostředí pro všechny. Ochota poradit Vám je pro nás důležitá. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce poskytují v případě potřeby rovněž i poradenství. Neváhejte využít našich bohatých znalostí. Pro naši vzdělávací instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace KD Vysoká Libeň

Přinášíme vám spolehlivé restaurační služby, které jistě oceníte. Neváhejte ochutnat některé z našich výborných jídel. Přijďte si do naší restaurace vybrat z výborných nápojů. V naší nabídce nechybí ani zmrzlina. V naší restauraci jsou Vám k dispozici i automaty. Dorazte na naši super diskotéku. V nabídce najdete také možnost rozvozu. V naší restauraci můžete využít i šipky. Naše kvalitní pivo si zamilujete. Díky našemu baru se u nás budete cítit skvěle. Provozujeme nejlepší restauraci v okolí. Nabízíme ubytování dětí s výraznou slevou. Máme cenově dostupné cateringové služby. K dispozici je Vám i náš salonek. Nabízíme možnost platby stravenkami. Pro zvláštní příležitosti můžete využít naši zahrádku. Využijte naše služby, zajistíme vám bohatý a chutný raut.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku