Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mělník

 

Country Club

Snažíme se o provozování hostince na té nejvyšší úrovni. Připravíme Vám vynikající pivo. Neváhejte využít naší široké nabídky lahodných jídel. Nechte se oslovit naší bohatou nabídkou vín. Ochota našeho personálu je naší základní vlastností. Připravujeme občerstvení dle Vašich přání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdena Fousová zahradnické spolky

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension U báby Šubrový

O bezstarostnou dovolenou se postráme každému. Věnujeme zvláštní péči kvalitě našich služeb. Zákazníci naší pobočky se k nám rádi vracejí díky kvalitě nabízených služeb a ochotnému personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi. V nabídce najdete také cyklistické výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Artemis

Provozujeme mysliveckou restauraci s kapacitou 60 míst. Nabízíme tradiční českou kuchyni, zvěřinové speciality, alkoholické i nealkoholické nápoje, přívlastková či archivní vína. K dispozici je venkovní posezení. Dále pořádáme svatební hostiny, firemní i společenské akce a večírky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zámek Veltrusy

Zákazníci se s oblibou vracejí na naši pobočku díky ochotě a vystupování našeho personálu. U nás se setkáte pouze s nejlepší kvalitou cestovních služeb. Můžete se spolehnout, že jsme pojištěni proti úpadku cestovní kanceláře dle zákona. Všichni naši zaměstnanci mají kompletní znalost dané problematiky. Pouze s námi vás čeká bezstarostná dovolená.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finanční úřad Mělník

Náš státní úřad rád poradí všem občanům. Naši úředníci jsou také specialisty v oblasti poradenství. Při vyřizování stížností jsme spravedliví. Jsme úřad, který občanům ochotně poradí. Odbory našeho státního úřadu jsou občanům otevřeny během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finanční úřad Kralupy nad Vltavou

Navštivte náš státní úřad ohledně Vaší záležitosti. Přijďte k nám kdykoli využít ochoty našich zaměstnanců v rámci poradenských služeb. Vyřídíme vaši žádost bez zbytečného čekání. Jednou z našich činností je také vyřizování stížností. Zaručujeme se za ochotu zaměstnanců naší státní organizace. Své služby vám nabízíme vždy během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finanční úřad Neratovice

Státní úřady jsou připraveny vyřešit Vaše žádosti. S vaším problémem vám můžeme pomoci v rámci našich kvalitních poradenských služeb. Jsme vám denně k dispozici pro vyřizování vašich žádostí. Na vyřizování stížností máme speciální oddělení. Jednotlivá oddělení naší státní organizace mají otevřeno během svých úředních hodin. Jsme tu pro vás s úsměvem a ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna u Navrátilů

Provozujeme kavárnu s velkou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. Prodáváme kvalitní nápoje. Dorty z naší kavárny jsou nejlepší v okolí. Specializujeme se na všechny druhy kávy. Zmrzlina u nás vám bude chutnat každý den. Naše kavárna poskytuje dětský koutek pro Vaše ratolesti. Chlebíčky si můžete dát i v naší kavárně. Naše nekuřácká kavárna má příjemné prostředí vytvořené mnoha doplňky dle nejmodernějších trendů. Pro příjemné zakončení našeho menu je možné využít z naší nabídky vynikající zákusky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský domov a Školní jídelna Kralupy nad Vltavou

Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. V naší instituci si skvěle obohatíte své znalosti. S naším poradenstvím si zajistíte to pravé vzdělávání. Od našich vyškolených zaměstnanců se vám dostane kvalitní výuky. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotný a seriózní přístup zaměstnanců. U nás, v naší instituci, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku