Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Mělník

 

ZŠ a MŠ Hořín

Naše společnost provozuje jídelnu pro všechny. Provozujeme jídelnu s nabídkou tradičních českých i mezinárodních jídel. Vysoká kvalita čerstvých surovin používaných v naší jídelně je zárukou kvalitní stravy. Kvalita služeb naší jídelny je pro nás zásadní. Nabízíme vám zdravé a vyvážené stravování v naší jídelně. Vychutnejte si naše kvalitní nápoje. Vaše děti si zamilují možnost jít si ihned po obědě hrát s kamarády do družiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Ledčice

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás důležité. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. U nás pracují jen vyškolení pracovníci. Díky nám se budete moci chlubit svými znalostmi. Nabízíme kvalitní vzdělávání v naší mateřské škole.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Liběchov

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního a seriózního personálu, který je schopen zajistit špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Jsme maximálně znalí v oboru vzdělání. Vzdělání a ochota je to, co nabízíme. Vzdělávání studentů vedou naši vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Želízy

Příjemné prostředí je pro naši instituci prioritou. V rámci vzdělávání nabízíme ochotu a vstřícnost. Jsme schopni vám poskytnout poddanské služby. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí seriózní přístup a vysoká kvalita poskytovaného vzdělání. Přijďte ochutnat pokrmy z jídelny naší vzdělávací instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Všetaty

Příjemné prostředí je pro nás prioritou. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na tým vyškolených zaměstnanců, splňujících náročná kritéria pro jejich výběr. Svých klientů si vážíme a proto s nimi jednáme seriózně. V naší mateřské škole najdete spoustu zábavy. Zaměřujeme se na provoz moderní jídelny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Patrik Chatrný

Neváhejte se na nás obrátit v oblasti autodopravy. Na naši silniční přepravu se můžete spolehnout. Perfektní znalost odvětví je pro nás samozřejmostí. V oblasti dopravy a přepravy čekejte u nás jen serióznost. Jsme firma, která si zakládá na kontejnerové přepravě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslav Hlaváček

Neváhejte využít naše služby v oblasti autodopravy. Zkušený tým zaměstnanců naší společnosti, který má dostatek znalostí v oboru, se věnuje všem zákazníkům s maximální péčí. Na poli přepravy vynikáme především v seriózním přístupu. Ochotně vám odpovíme na vaše otázky týkající se dopravy. Vaší objednávku rychle a spolehlivě zpracujeme. Kvalita služeb v oblasti dopravy a přepravy je u nás na prvním místě. Naše kontejnerová doprava je pro Vás tou správnou volbou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistické informační středisko Mělník

Naše služby se budou hodit všem turistům. S námi se domluvíte i v němčině. Poskytujeme služby pro anglicky mluvící klientelu. U nás se domluvíte vždy i česky. Jsme rusky hovořící společností. Italsky hovořícím turistům zajistíme při výletech služby překladatele. Nabízíme francouzské překlady. Pořádáme výlety na zajímavá místa. Využijte naše komfortní ubytování za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní ruch Kokořínska, o.p.s.

Zajistěte si u nás služby turistům. Turistům poskytujeme služby, které jsou nám výborně známé. S našimi službami pro turisty budete spokojení. Ke každému požadavku a přání turistů přistupujeme maximálně seriózně. Nabízíme kvalitní služby pro turisty. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem turistům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Infocentrum

V rámci cestovních služeb nabízíme služby turistům. Můžete si u nás zakoupit také vstupenky. Pro turisty zajišťujeme fakultativní výlety. Naše služby poskytujeme také ve francouzském jazyce. Poskytujeme služby v italském jazyce. Nabízíme vám možnost zjistit si vše potřebné v ruštině. Naše služby poskytujeme pro všechny česky hovořící turisty. Sháníte-li anglicky mluvící personál poskytující služby turistům, obraťte se na nás. U nás se nemusíte bát, že se nedomluvíte německy. Jsme spolehlivé informační centrum.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku